Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: onsdag 10 februar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

Askøy OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OLDB192587
Andreas GrønbechAskøy OLHC159640
Tore Svein NeseAskøy OLHA184038
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLDA192318
Tore NymarkAskøy OLHA192524
Rannveig SolliAskøy OLDC67331

Bergens TF (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siren GreveBergens TFDB200455
Berit HegdalBergens TFDC215429
Magnus NatåsBergens TFHB170836
Øistein PaulsenBergens TFHC159310
Nina SoligardBergens TFDC159340
Matti TorgersenBergens TFHB201948

Fana IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle AlvheimFana ILHB146244
Trond DøskelandFana ILHA412997
Lars FjellangerFana ILHA168854
Siri Elisabet HelleFana ILDB96120
Bjørn HøllelandFana ILHA211193
Jan KocbachFana ILHA194000
Birk Bell LysakerFana ILHB211313
Kirsti LysakerFana ILDB270670
Anders Tønnessen RødFana ILHA91559
Ørjan Eirik ValestrandFana ILHB208641

Gneist, IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magne KnudsenGneist, ILHA207802
Knut A MolvikGneist, ILHA204734
Birte NordeideGneist, ILDB222092
Sturle NordeideGneist, ILHA211077

Hordaveg BIL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik JohannessenHordaveg BILHB155781
Olav LofthusHordaveg BILHB206318
Kjell Erik MyreHordaveg BILHB192128
Svein RosselandHordaveg BILHB184356
Øistein StemmeHordaveg BILHA180864

IL Gular (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom Eirik EikangerIL GularHA159698
Kristian Hj. FalchIL GularHB197980

Klubbløs (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut HestenesKlubbløsHB80617
Sturla StemshaugKlubbløsHB84217
Martin StustadKlubbløsHB204754

Statoil BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Ove DyngelandStatoil BILHB175906

Stord Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth WesterheimStord OrienteringHA197944

TIF Viking (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil DammTIF VikingHA215576
May-lill DammTIF VikingDC158099
Ylva Svanberg HelleTIF VikingDC157492
Bjart Are HellenTIF VikingHA208567
Tora Aasheim NymarkTIF VikingDB192399

Varegg Fleridrett (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg FleridrettHB217124
Alan CherryVaregg FleridrettHA200459
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettHB186016
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettHB211976
Petter Marki ErichsenVaregg FleridrettHA197823
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettHA202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg FleridrettHA401967
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettHC67535
Kristin Löfgren JohansenVaregg FleridrettDA209821
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettHA181016
Vyacheslav MukhidinovVaregg FleridrettHA74785
Sverre OttesenVaregg FleridrettHA182031
Mathias RosenlundVaregg FleridrettHA152370
Kristian RykkjeVaregg FleridrettHA184641
Ronny RykkjeVaregg FleridrettHA184477
Oskar RøenVaregg FleridrettHA204561
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettHA154304
Christiane TrösseVaregg FleridrettDA152605

Årstad IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan HauglandÅrstad ILHB211518

Annonser

IOF Eventor