Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Jaktstart nattløp finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Jaktstart nattløp finale
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 2 mars 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

Avinor Sola BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rune HatleAvinor Sola BILHerrer - lang løype185909

Capgemini BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander KhorunzhiyCapgemini BILHerrer - kort løype200430

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OKDamer - kort løype217120

Ganddal IL (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILHerrer - XLang181858
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILDamer- XLang187124
Erlend BremnesGanddal ILHerrer - kort løype213047
Aksel DommersnesGanddal ILHerrer - kort løype211842
Anne Marie GauselGanddal ILDamer - lang løype158088
Bjarne GimreGanddal ILHerrer - mellomlang løype165888
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILHerrer - XLang165754
Paul Terje HaarrGanddal ILHerrer - lang løype206899
Per Olav HaarrGanddal ILHerrer - lang løype402531
Per Ingar HadlandGanddal ILHerrer - lang løype483738
Svein-Erik KvameGanddal ILHerrer - lang løype60735
Ingrid LamarkGanddal ILDamer - mellomlang løype174736
Trond LamarkGanddal ILHerrer - lang løype184425
Vibeke LamarkGanddal ILDamer - lang løype174809
Øyvind LamarkGanddal ILHerrer - kort løype195846
Elin NorveelGanddal ILDamer - kort løype181653
Kristin SkadsemGanddal ILDamer - mellomlang løype193010
Per Ivar StoklandGanddal ILHerrer - XLang197767
Per Martin StoklandGanddal ILHerrer - lang løype197870
Morten Bjerga SundliGanddal ILHerrer - XLang188954
Arild SvihusGanddal ILHerrer - kort løype206298
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILDamer- XLang174788
Ole Kristian TaksdalGanddal ILHerrer - mellomlang løype188960

Rajamaen Rykmentti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marjo LiikanenRajamaen RykmenttiDamer- XLang199632

Sandnes IL (Rogaland) (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)Herrer - XLang195729
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)Herrer - XLang159317
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)Herrer - XLang221218
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype200550
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)Damer- XLang196743
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)Herrer - XLang188699

Stavanger Orienteringsklubb (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype186085
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype197972
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype169769
Knut FeldmannStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype171890
Kjell Olav GjerdeStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype401033
Ole Petter HaukaasStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype142841
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - XLang197802
Brit Vivian MelingStavanger OrienteringsklubbDamer - kort løype184155
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype195677
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - XLang195873
Paul Andreas PaulsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype98003
Øyvind RummelhoffStavanger OrienteringsklubbHerrer - XLang195818
Sverre VarebergStavanger OrienteringsklubbHerrer - kort løype401040
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype172128
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbHerrer - XLang211766

Ålgård Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringHerrer - XLang222286
Raymond B PettersenÅlgård OrienteringHerrer - mellomlang løype189184

Annonser

IOF Eventor