Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gonsprinten m/MOT.TV-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gonsprinten m/MOT.TV-cup
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 4 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 147 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Vigdis SigurdsdottirStokke IL202242
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133

D 10-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262

D 10-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Kristin NordgårdNotodden OL78363
Malene NysæterSkien OK229992
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Elisabeth HesselbergLarvik OK177541
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK202107
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Gunvor Aurora MasvikLarvik OK154393
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Susanne StrømHedrum OL173293

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Elin SlokvikNotodden OL93987
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Elin GravningenStokke IL203626
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Trude NysæterSkien OK402610
Liv SchjervenLardal OL82130
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Tone StoklandSandefjord OK188461
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Karin KittilsenStokke IL62274
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 10-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Gaute NysæterSkien OK170884
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken213460

H 10-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niclas GunnerødStokke IL159929
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Simen GravningenStokke IL177257
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL62763
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Sindre R HoltHedrum OL203283
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Kenneth DybvikStokke IL195593
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207901
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Morten HamreIL Hauken89505
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Gisle NysæterSkien OK217460
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Helge GisholtOK Skeidi94900
Frode GjestrumHedrum OL203378
Inge GlittumOK Skeidi190985
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL94133
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Runar KittilsenStokke IL169014
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Anton LommeHedrum OL203285
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

Annonser

IOF Eventor