Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 3 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte lag.

H17 (16)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Sindre R Holt203283
2Ludvig Johnsen203443
3Robin Thorkildsen187294
4Sindre R Holt203283
Hedrum OL 2
1Anders Kristian Holt182126
2Espen Johnsen182118
3Roger Lysnes182119
4Anders Kristian Holt182126
Larvik OK 1
1Jørgen Frøyd197776
2Jens Didrik Berg183814
3Lars Ole Engebakken215580
4Jørgen Frøyd
Notodden OL 1
1Rune Engehult207901
2Jørn Myrland80985
3Rune Engehult207901
4Jørn Myrland80985
Notodden OL 2
1Even-Andre Thorbjørnsen197939
2Robert Fredriksen62763
3Even-Andre Thorbjørnsen197939
4Robert Fredriksen62763
OL Tønsberg og omegn 1
1Anders Krona Haflan174869
2Mathias Gløersen184263
3Øystein Fruseth Christiansen194880
4Anders Krona Haflan
Porsgrunn OL 1
1Thore Kornmo222121
2Håkon Kornmo222572
3Thore Kornmo222121
4Håkon Kornmo222572
Porsgrunn OL 2
1Magne Wiig Mathisen480109
2Dag Ausen89043
3Magne Wiig Mathisen480109
4Dag Ausen89043
Porsgrunn OL 3
1Anders Holst213457
2Jon Skriubakken176262
3Anders Holst213457
4Jon Skriubakken176262
Porsgrunn OL 4
1Jostein Mehammer184429
2Lars Ole Thunold199543
3Jostein Mehammer184429
4Lars Ole Thunold199543
Sandefjord OK 1
1Jo Børre Eikås206461
2Per Erik Larsen186898
3Jo Børre Eikås
4Per Erik Larsen
Sandefjord OK 2
1Knut Ivar Johansen86870
2Trond Gjelstad208740
3Knut Ivar Johansen
4Trond Gjelstad
Sandefjord OK 3
1Hallvard Arntzen Foss186941
2Martin Mehlum Hasle174696
3Hallvard Arntzen Foss186941
4Martin Mehlum Hasle174696
Skien OK 1
1Fredrik Raastad213538
2Espen Raastad211809
3Fredrik Raastad213538
4Espen Raastad211809
Skien OK 2
1Herman Aarstrand Kirste184352
2Bjørn Richard Kirste195867
3Herman Aarstrand Kirste
4Bjørn Richard Kirste
Skien OK 3
1Skjalg Nysæter413048
2Gisle Nysæter217460
3Skjalg Nysæter
4Gisle Nysæter

D17 (10)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Torill Hynne Fjære159660
2Tone Sølie Lysnes182120
3Kristin Johansson187323
4Torill Hynne Fjære159660
Lardal OL 1
1Marit Melby Jacobsen195885
2Linn Hege Roso222631
3Marit Melby Jacobsen
4Liv Schjerven82130
Larvik OK 1
1Aina Viena160318
2Ingrid Undstad204302
3Elin Bjerva180000
4Aina Viena
Larvik OK 2
1
2
3
4
Porsgrunn OL 1
1Camilla L. Rosenvold170781
2Hilde Vassend203385
3Camilla L. Rosenvold170781
4Hilde Vassend203385
Porsgrunn OL 2
1Sara Mathisen175944
2Hilde Kristine Rosenvold186852
3Sara Mathisen175944
4Hilde Kristine Rosenvold186852
Porsgrunn OL 3
1Anita Beitdokken186853
2Kristin Kornmo89036
3Anita Beitdokken186853
4Kristin Kornmo89036
Porsgrunn OL 4
1Janne Larsen158969
2Siv Wiersdalen199541
3Janne Larsen158969
4Siv Wiersdalen199541
Sandefjord OK 1
1Ella Arentz Hagen206254
2Maria Prestbøen186139
3Signe Bredholt Jørgensen199374
4Ella Arentz Hagen
Sandefjord OK 2
1Mai Britt Bjørk188443
2Stine Arntzen208739
3Mai Britt Bjørk
4Stine Arntzen

H13-16 (11)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Viljan van Raaij187320
2Henrik R Holt186936
3Viljan van Raaij187320
4Henrik R Holt186936
Hedrum OL 2
1Kristoffer Fjære203392
2Kristian Juel johannessen186970
3Brynjel Heggernes157978
4Kristoffer Fjære203392
Larvik OK 1
1Peder Torhaug-Mollerud222694
2Iver Ringheim195549
3Peder Torhaug-Mollerud
4Iver Ringheim
Notodden OL 1
1Åsmund Slokvik207902
2Snorre Slokvik159669
3Åsmund Slokvik197971
4Snorre Slokvik93987
OL Tønsberg og omegn 1
1Trym B Island177757
2Jakob Hjelseth199628
3Trym B Island
4Jakob Hjelseth
OL Tønsberg og omegn 2
1Morten Krona Haflan168913
2Olav Aasmundtveit Hoff196872
3Morten Krona Haflan
4Olav Aasmundtveit Hoff
OL Tønsberg og omegn 3
1Sondre Evensen199522
2Vetle Mathisen217662
3Sondre Evensen
4Vetle Mathisen
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Alexander Repstad Storemyr213681
3Rasmus Mathisen186855
4Alexander Repstad Storemyr213681
Porsgrunn OL 2
1Tobias Mathisen203281
2Anders L. Rosenvold187037
3Halvard Kornmo184355
4Tobias Mathisen203281
Sandefjord OK 1
1Jonas Eikås206477
2Cornelius Bjørk211220
3Jonas Eikås
4Cornelius Bjørk
Stokke IL / Lardal OL 1
1Audun Melby Jacobsen224627
2Even Gravningen203625
3Audun Melby Jacobsen224627
4Even Gravningen203625

D13-16 (9)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Hanna Johansson200510
2Ylva Aasestad187250
3Hanna Johansson200510
4Ylva Aasestad187250
Lardal OL 1
1Mina Schjerven154292
2Kristin Melby Jacobsen217355
3Eline Schjerven192960
4Mina Schjerven
Larvik OK 1
1Ida Sofie Hjortland209884
2Elisabeth Hesselberg177541
3Ida Sofie Hjortland
4Elisabeth Hesselberg
Notodden OL 1
1Emma Engehult213060
2Kristin Nordgård78363
3Emma Engehult213060
4Kristin Nordgård78363
OL Tønsberg og omegn 1
1Mari Loftesnes Kaupang199691
2Julie Eikeland177707
3Mari Loftesnes Kaupang
4Julie Eikeland
OL Tønsberg og omegn 2
1Lerke Hjelseth199688
2Anny Horge Rogne222564
3Lerke Hjelseth
4Anny Horge Rogne
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend203386
2Anna Meen178035
3Hanne Vassend203386
4Anna Meen178035
Porsgrunn OL 2
1Elise Ausen213400
2Une Holtermann213375
3Maria Gammelsæter Mehammer184432
4Elise Ausen213400
Sandefjord OK 1
1Gjendine Gjelstad Rebård207890
2Emilie Kleppan Stampe224348
3Gjendine Gjelstad Rebård
4Emilie Kleppan Stampe

H50 (7)

NavnLagoppstilling
Andebu IL / Stokke IL 1
1Runar Kittilsen169014
2Elling Aakre181554
3Runar Kittilsen169014
4Elling Aakre181554
Hedrum OL 1
1Helge Fossheim182064
2Jan Ivar Gundersen182011
3Magnar Reppesgård203598
4Helge Fossheim182064
Notodden OL 1
1Petter Løe86885
2Hugo A. Christensen480044
3Petter Løe89009
4Hugo A. Christensen
OL Tønsberg og omegn 1
1Per Jarle Eikeland500249
2Karl Mikkelsen222546
3Per Jarle Eikeland
4Karl Mikkelsen
OL Tønsberg og omegn 2
1Odd Harald Nilsen80466
2Odd Egil Frogner203390
3Odd Harald Nilsen
4Odd Egil Frogner
Porsgrunn OL 1
1Dagfinn Torpe222595
2Atle Remme186202
3Dagfinn Torpe222595
4Atle Remme186202
Sandefjord OK 1
1Roar Nilsen208741
2Arne Håkon Jørgensen174694
3Roar Nilsen
4Arne Håkon Jørgensen

D50 (3)

NavnLagoppstilling
Porsgrunn OL 1
1Anniken Ausen89044
2Eli Marie Wiig89041
3Anniken Ausen89044
4Eli Marie Wiig89041
Sandefjord OK 1
1Tiri Rebård199599
2Bente Blix173002
3Tiri Rebård
4Bente Blix
Skien OK 1
1Rita Raastad147726
2Rita Kirste172938
3Rita Raastad147726
4Rita Kirste172938

H11-12 (6)

NavnLagoppstilling
IL Hauken / Porsgrunn OL 2
1Anne Beitdokken187099
 Adrian Hagen213214
2Henrik Repstad Storemyr189138
Larvik OK 1
1Henrik Kaupang Lye212147
 
2Erik Zagar212309
OL Tønsberg og omegn 1
1Sindre Mathisen159915
 Lars Loftesnes Kaupang199523
2Mathea Gløersen184262
Porsgrunn OL 1
1Oscar Wiersdalen Thunold199542
 
2Magnus Brodin199660
Sandefjord OK 1
1Theodor Bjørk213504
 Anders Klavenes199597
2Brage Eikås182096
Sandefjord OK 2
1Gabriel Gjone213383
 
2Benjamin Gjone213254

D11-12 (3)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Marlene Skramdal187326
 
2Karoline Fjære157980
Larvik OK 1
1Serine Kierulf Dirdal184000
 
2Pernille Zagar212310
Larvik OK 2
1Iril Ringheim180714
 
2Maren Sofie Fremstad212562

Annonser

IOF Eventor