Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold 2 dagers

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold 2 dagers
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 9 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 418 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL196871
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Niclas GunnerødStokke IL159929
Tiril HeggernesHedrum OL173405
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Ida Pérez RønnildHedrum OL203286
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Mone Småge-HilsenKonnerud IL145285
Jon StrandKongsberg OL183843

D-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anita LangeggenKongsberg OL206380

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Iril RingheimLarvik OK180714

D11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Aaltvedt RamirezPorsgrunn OL213386
Karoline FjæreHedrum OL157980
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Linn StrømSandefjord OK

D13-16C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Eline SchjervenLardal OL192960
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Emilie StørenBø OL176315
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK206253

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona LollandSandefjord OK213582

D17AK (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Rød AakreAndebu IL97970
Solveig BerganNydalens SK180326
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL480108
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Therese HaareKonnerud IL182032
Ingrid LetmolieEiker OL211464

D17C (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AaltvedtPorsgrunn OL212262
Sissel BentsenHedrum OL173373
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Elin BordøyHedrum OL187285
Siri Stavsholt BujordetKristiansand OK151358
Lise EidePorsgrunn OL201593
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Marianne Granum HelsvigKonnerud IL222638
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Inger Anne HeggernesHedrum OL187289
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Janne LarsenPorsgrunn OL158969
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Lene MeenPorsgrunn OL130713
May NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cathrine Næss HoltermannPorsgrunn OL
Terese Pérez RønnildHedrum OL203428

D17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNydalens SK204666
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF161760
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Ingvild Løver ThonModum OL206465
Emilie WestinPorsgrunn OL203458

D40 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin EgerKongsberg OL196870
Tanja InstanesSturla, IF145112
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Åse NysæterSkien OK184475
Ingjerd SommerstadKongsberg OL171876

D45 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Kristin KornmoPorsgrunn OL89036
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Charlotte SkourupSturla, IF189043
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Hanne Løver ThonModum OL206288
Merete UndelandSturla, IF169514
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D50 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Eirin MathiesenRingerike OL211219
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Heidi SchatvetNotodden OL153704
Sissel SkovlyRingerike OL98503
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985

D55 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Grete S B HoviSkien OK184157
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Aud KjemperudEiker OL184662
Sirpa LiljaModum OL198084
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Elisabeth RødAndebu IL79499

D65 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anne Marie CeebergHedrum OL176120
Berit GrosvoldEiker OL179799
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kari StrandeRingerike OL87520

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Gry Bruland VråleSturla, IF144060
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D75 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858

H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Benjamin HorntvedtSandefjord OK207891
Gaute NysæterSkien OK170884
Tollef TjentlandLardal OL82132

H11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212661
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Hallvard TjentlandLardal OL82133

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075

H17AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Brynjar FredheimLillomarka OL91177
Erlend GjestrumHedrum OL156947
Ola LestebergKongsberg OL211224
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Robin ThorkildsenHedrum OL187294

H17C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BarikmoKongsberg OL222091
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Jørn LangerudPorsgrunn OL175808
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383
Harald SkurdalHamar OK3642204
Per Einar StrømHedrum OL221210

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank LarsenAndebu IL176253

H17-18 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Åmodt AmundsenLardal OL188451
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Henrik HaugKongsberg OL178360
Sindre R HoltHedrum OL203283
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933
Håkon LundKongsberg OL200597
Simon NysæterSkien OK184474
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Tord StrandKongsberg OL183842
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Espen RøsteKongsberg OL204757

H45 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar AasestadHedrum OL159659
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Lars BaklidKonnerud IL220872
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Rune EngehultNotodden OL207901
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Svein GranerudAsker Skiklubb222211
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Knut LangeggenKongsberg OL206381
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Jørn MyrlandNotodden OL169106
Frode NysæterSkien OK184473
Christian ReuschHeming Orientering194449
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Odd StrandKongsberg OL145390
Atle StrømHedrum OL150454
Øyvind StørenBø OL203258
Rune SørensenSturla, IF189047
Jens TjentlandLardal OL165201
Atle WølloKongsberg OL177837
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H50 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils BerganNydalens SK191246
Harald BergeLøten o-lag224526
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Arne BujordetKristiansand OK149104
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Lars D. FjeldstadRingerike OL98502
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Jan GatevoldPorsgrunn OL68057
Helge GisholtOK Skeidi94900
Tom GrettebergBotne SK144859
Kolbjørn KasinKongsberg OL96253
Kristian KihleRingerike OL160321
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Rune RøedStokke IL197822
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

H55 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Frode LøsetRingerike OL192394
Ole Johnny PetersenEiker OL181866
Don SkantzeTyrving IL186156
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H60 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AaltvedtPorsgrunn OL127178
Morten DåsnesRingerike OL198537
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per FuruheimSkien OK79087
Arve GlittumOK Skeidi188444
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Chr. HagenBø OL94133
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Dag KristensenOK Skeidi206256
Erik LindstrømModum OL207457
Terje LudvigsenLarvik OK96707
Rolf LundeEiker OL206414
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H65 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Bjørn Helge CeebergHedrum OL186972
Trond CeebergAndebu IL201601
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Nils-Petter WiikDriv IL199657

H70 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Helge FossheimHedrum OL182064
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Arne LandeBø OL176161
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Tor SørensenEiker OL173346
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Lasse VråleSturla, IF147450
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H75 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Elling FrøvollSturla, IF195892
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Ronald MalcolmLarvik OK187284
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997

H80 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Leiv HopeKongsberg OL200585
Arne LieStokke IL203623
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H85 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

D13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Emma EngehultNotodden OL213060
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Une HoltermannPorsgrunn OL185611
Malene InstanesSturla, IF199366
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL175934
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Mina SchjervenLardal OL154292
Lise StrømSandefjord OK207893
Iselin SørensenSturla, IF89072
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Helene EgerKongsberg OL215112
Silje HorntvedtSandefjord OK207896
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanna NysæterSkien OK201437
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Tale StrandKongsberg OL158096
Elise StørenBø OL203364
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Sarah WølloKongsberg OL159005

D19 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid BjørgenHamar OK186177
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Bodil HelgerudHalden SK158822
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Siri MoholthKongsberg OL180239
Ingjerd MyhreJärla Orientering200004
Dorte NarumHamar OK181462
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Malin SørensenNydalens SK204574
Martine TopstadLarvik OK180812
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

H13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vetle DrageKongsberg OL182097
Johan EgerKongsberg OL154245
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Henrik R HoltHedrum OL187287
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Åmodt AmundsenLardal OL165214
Sølve DrageKongsberg OL211391
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H19 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Robert FredriksenNotodden OL62763
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Harald KvisliNotodden OL207900
Steinar LandeBø OL88666
Eirik RavnanOL Toten-Troll480254
Jørn SundbyLarvik OK159035
Øystein SørensenNydalens SK172405

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Martin EidAsker Skiklubb214300

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cora EbnerKongsberg OL190124

D17B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Christine BlixÅs-NMBU Orientering80046
Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL217113
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Kjersti MyhreKongsberg OL66333
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Susanne StrømHedrum OL173293
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658
Nina Marie UndelandSturla, IF159663

H15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970

H17B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Erling Dahl BorkamoNotodden OL210711
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Tommy SæterKongsberg OL200438
Karl Anton UndelandSturla, IF159646

Annonser

IOF Eventor