Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold 2-dagers Dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers Dag 2
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 10 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 395 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn198821
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Marte EgerKongsberg OL196871
Maren Sofie FremstadLarvik OK154394
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Magnus SigurdssonStokke IL209677

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Annika van RaaijHedrum OL187291
Ida Pérez RønnildHedrum OL203286

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Ylva KlausenSturla, IF212981

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523
Karoline FjæreHedrum OL157980
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Linn StrømSandefjord OK

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Maren BruserudOL Trollo209823
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Malene InstanesSturla, IF199366
Kristin Melby JacobsenLardal OL175934
Mina SchjervenLardal OL154292
Lise StrømSandefjord OK207893
Iselin SørensenSturla, IF89072
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 13-16C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK125675
Tessa VerinderSturla, IF189125

D 13-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mona LollandSandefjord OK213582
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK206253

D 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Helene EgerKongsberg OL215112
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Elisabeth HesselbergLarvik OK177541
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Mina JørgensenTyrving IL200361
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanna NysæterSkien OK201437
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658
Anna Isnes TyseEiker OL185892

D 17-C (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL173373
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Lise EidePorsgrunn OL201593
Heidi EriksenLarvik OK211538
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Nina KlausenSturla, IF188811
Janne LarsenPorsgrunn OL158969
May NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Granum HelsvigKonnerud IL222638
Terese Pérez RønnildHedrum OL203428

D 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF161760
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Emilie WestinPorsgrunn OL203458

D 19 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Nergaard BergFossum IF145372
Sigrid BjørgenHamar OK186177
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Siri EidnesOslostudentenes IK
Sølvi FossøyEiker OL211620
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Bodil HelgerudHalden SK158822
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering91181
Dorte NarumHamar OK181462
Louise OramBækkelagets SK197974
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Malin SørensenNydalens SK204574
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Linda FredhMåren OK184147
Tanja InstanesSturla, IF145112
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Åse NysæterSkien OK184475
Ingjerd SommerstadKongsberg OL171876

D 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Kristin BruserudOL Trollo216680
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Tone SkramRøyken OL188879
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Tone StoklandSandefjord OK188461

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Grete S B HoviSkien OK184157
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis AndersenEiker OL216674
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Randi HansenStokke IL211332
Aud KjemperudEiker OL184662
Sirpa LiljaModum OL198084
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Karin KittilsenStokke IL62274
Marit OddenDrangedal OL89885
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kari StrandeRingerike OL87520

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute NysæterSkien OK170884

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Brage EikåsSandefjord OK182096
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Kristoffer EckdahlOK Horten193016

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL176260
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vetle DrageKongsberg OL182097
Johan EgerKongsberg OL154245
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Henrik R HoltHedrum OL187287
Lukas KlausenSturla, IF213015
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Kristian StrømNydalens SK211176
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL211391
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Even GravningenStokke IL203625
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681

H 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Morten FredhMåren OK208419
Erlend GjestrumHedrum OL156947
Roger HagenSandefjord OK209977
Ola LestebergKongsberg OL211224
Robin ThorkildsenHedrum OL187294

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL195593
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn480093
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Jørn LangerudPorsgrunn OL175808
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 17-18 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Ole FlaattenOK Skeidi199729
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Håkon LundKongsberg OL200597
Simon NysæterSkien OK184474
Ole Jakob OlsrødStokke IL202297

H 19 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Raphael FerrandBækkelagets SK188000
Robert FredriksenNotodden OL62763
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
David LøverModum OL221340
Thomas NipenNydalens SK197815
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Fredrik RaastadSkien OK136250
Eirik RavnanOL Toten-Troll480254
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Øystein SørensenNydalens SK172405

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Espen RøsteKongsberg OL204757

H 45- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar AasestadHedrum OL159659
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Trond FossSandefjord OK174871
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Anders GustafssonSturla, IF189130
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Jørn MyrlandNotodden OL169106
Frode NysæterSkien OK184473
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Christian ReuschHeming Orientering194449
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Atle StrømHedrum OL150454
Rune SørensenSturla, IF189047
Atle WølloKongsberg OL177837

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Harald BergeLøten o-lag224526
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Tom GrettebergBotne SK144859
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Roger LysnesHedrum OL182119
Roar NilsenSandefjord OK208741
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Per Einar StrømHedrum OL221210
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss197796
Jan GlittumOK Skeidi194707
Morten JohansenOK Moss221022
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Espen RaastadSkien OK211809
Don SkantzeTyrving IL186156
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AaltvedtPorsgrunn OL127178
Øystein AndersenEiker OL172115
Morten DåsnesRingerike OL198537
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per FuruheimSkien OK79087
Arve GlittumOK Skeidi188444
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Chr. HagenBø OL94133
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Dag KristensenOK Skeidi206256
Rune LaurantsenSkien OK114912
Rolf LundeEiker OL206414
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 65- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Bjørn Helge CeebergHedrum OL186972
Trond CeebergAndebu IL201601
Kjell DolvaSkien OK185921
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK174873
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL92538
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Roar LøkenSandefjord OK147125
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Helge RevhaugRingerike OL214964
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Odd GunbjørnsenKonnerud IL186282
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997
Harald WibyeOK Moss480203

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Martin EidAsker Skiklubb214300
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

Direkte B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487

H17B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL153876
Morten AndresenOK Skeidi187234
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175

D17B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine BlixÅs-NMBU Orientering80046
Elin BordøyHedrum OL187285
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Rita RaastadSkien OK147726
Susanne StrømHedrum OL173293

H15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970

Annonser

IOF Eventor