Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til EM testløp sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: EM testløp sprint
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 22 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 132 påmeldte deltakere.

H19-E (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3150687, 196861
Andreas AlvemNTNUI203120
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070, 226304
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Isak BergsetNTNUI225930, 3599297
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL3610722, 173436
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Christian BøenKristiansand OK216987
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273, 151194
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 186224
Bjørn EkebergTyrving IL500261, 3598083
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Karl FremstadHalden SK3598547, 191178
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Markus GladNydalens SK220766, 3365616
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001, 176026
Erik GustafssonNTNUI3622990, 169149
Håvard HagaNydalens SK196740
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3390408
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Eivind HøydalNTNUI3593852, 172734
Andreas HøyeFredrikstad SK3621257, 193983
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Sindre JohannessenFreidig181960, 3693868
Sverre Waaler KaasNydalens SK80133, 3772571
Mattias KarlssonFredrikstad SK3620762, 210109
Eskil KinnebergIFK Göteborg3667508, 199991
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829, 196772
Dag LofthusNTNUI3504792, 208002
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437, 115437
Terje MaroniByåsen IL68412, 3597689
Jiri MartanSlavia Liberec
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Borger MelsomFossum IF199998, 3701208
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF3655750, 211647
Halvor Eid NielsenÄrla IF3677325, 83152
Mathias NipenTyrving IL186079
Thomas NipenNydalens SK197815
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
KyongSa RiNydalens SK169009
Tim RobertsonFossum IF219292
Vegard RuttenborgNTNUI3615994, 174659
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Sindre SandvenFossum IF200630, 3588159
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072, 3120912
Riccardo ScaletLillomarka OL78652
Ola SingsdalNTNUI79508
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Henning SpjelkavikTyrving IL184661, 3739919
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3781291, 500298
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508, 180793
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Mikkel SørensenNTNUI3548310, 199259
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Henrik UpsalNTNUI184471, 3625027
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889, 71481
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering3593415, 154250
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272, 204644
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3560604
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK201396, 3777877
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK3620341, 500258

D19-E (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102, 3249687
Sigrid AlexandersenFossum IF210053, 3598521
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Kristin AntonsenNTNUI146228, 3045911
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515, 500259
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493, 170783
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785, 181217
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727, 208706
Eline DrageKongsberg OL202199, 3084340
Ingeborg EideByåsen IL3207420, 199727
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3624772, 500047
Kristine FjeldboNTNUI3621000, 168868
Kristine FjellangerNTNUI157200
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510, 78037
Maria Dahl FosbyNTNUI3687183, 143535
Runa FremstadLarvik OK216870, 3598265
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 184264
Maren GrandeFrol IL160101, 3549910
Gry GranstedtNTNUI3705050, 39428
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Linn HokholtNTNUI214837, 3597572
Marion HuberNydalens SK3772480, 226171
Lizzie InghamHalden SK216466
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering3710514, 216391
Emma JohanssonFredrikstad SK3620721, 198042
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391, 3778750
Siri KollerudLillomarka OL198836, 3598661
Karen Oline KolstadFreidig159545
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Cristina LuisNydalens SK3505039, 170785
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL159331
Ingjerd MyhreJärla Orientering200004, 3094398
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3781416, 500293
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK3597739, 184267
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Hollie OrrHalden SK90516
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664, 3676889
Sabine RothaugHalden SK3624368, 222533
Jo ShepherdHalden SK3775889, 85408
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606, 181110
Julie StørmerNTNUI211996
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Frida SætherFreidig3626041, 180266
Anna UlvensøenNTNUI147827, 3045911
Marta UlvensøenNTNUI196843, 3676871
Mariann UlvestadBækkelagets SK3013182, 158852
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Guro VassendFossum IF160719
Tonje VassendFossum IF3587961, 191267
Ina WesterlundNydalens SK195291
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Kristina YakubkinaLillomarka OL10232
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298

Annonser

IOF Eventor