Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VM test mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VM test mellom
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: fredag 15 juli 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 129 påmeldte deltakere.

D 19 (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF210053, 3598521
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515, 500259
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783, 3326493
Kristine BergliaEiker OL3597481, 208169
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788, 3623782
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785, 500306
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543, 179370
Mari FastingHalden SK500296, 3777844
Marthe GløersenBækkelagets SK184264, 3781937
Gry GranstedtNTNUI3705050, 39428
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 152432
Iliana IlievaHalden SK3693850, 173098
Lizzie InghamHalden SK216466
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering500307, 3778669
Emma JohanssonFredrikstad SK3620721, 198042
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391, 3778750
Evely KaasikuOK JOKA
Jolanta KolosinskaOK Skogsfalken
Susen LöschÄrla IF
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL226193, 3784543
Ingjerd MyhreJärla Orientering200004, 3094398
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3781416
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Helen PalmerHalden SK190327, 3624731
Sabine RothaugHalden SK222533, 3624368
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606, 181110
Gøril Rønning SundFrol IL3624780, 160867
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Frida SætherFreidig3626041, 180266
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Kerstin UiboupinOK Võru181875
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI159623, 3586823
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Hanna WisniewskaOK Orion
Kristina YakubkinaLillomarka OL10232

D 19 gjest (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OK
Anja ArbterØsterrike
Anna BachmanIFK Lidingö SOK
Violeta Feliciano SanjuanSpanish Team
Sara HagströmFalköpings AIK OK208391
Helena JanssonOK Ravinen
Emma JohanssonDomnarvets GoIF
Ursula KadanØsterrike
Maria MagnussonSävedalens AIK
Anna Nilsson SimkovicsØsterrike
Karolin OhlssonJärla Orientering
Alva OlssonLinköpings OK
Louise OramBækkelagets SK197974
Ona Rafols PerramonSpanish Team

H 19 (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443, 3589595
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3781127
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Immanuel BergerGundelfinger TS
Anders BjergaardNTNUI221214, 3044559
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Vegard DanielsenKristiansand OK151194, 3621273
Mikolaj DutkowskiUKS ARKADY Raszków220558
Magne DæhliHalden SK3780582, 500302
Bjørn EkebergTyrving IL500261, 3598083
Fredrik EliassonHalden SK158089, 3606811
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Bjarne FriedrichsTeam Germany
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Ståle GjelstenKristiansand OK3598075, 184459
Espen Hadmark HultgreenJärla Orientering152512, 3015757
Håvard HagaNydalens SK196740, 3782182
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010, 3776093
Jo Forseth IndgaardFrol IL3624012, 180924
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873, 190906
Espen JakobsenTyrving IL156843
Eskil KinnebergIFK Göteborg199991, 3667508
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 208437
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering3596327, 200904
Olav LundanesHalden SK500297, 3780517
Andreas LückmannTeam Germany
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Borger MelsomFossum IF199998, 3701208
Dzianis MonichOK Rodhen500290
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Mats NordbrødenHalden SK184943
Torgeir NørbechTyrving IL500257, 3614930
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248, 182081
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK3588183, 200414
Hirokazu Osakitortoise220441
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK158902
Tim RobertsonFossum IF3150687, 219292
Vegard RuttenborgNTNUI3615994, 174659
Max RöhnertTeam Germany
Sindre SandvenFossum IF501119, 3588159
Christian SchiveHalden SK207789
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Oskar SjöbergOK Linné
Yngve SkogstadFrol IL180124
Simen SmestadBækkelagets SK3780996, 207863
Matthew SpeakeLillomarka OL204099, 3618659
Felix SpäthTeam Germany
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL500298, 3781291
Magnus SvingheimRaumar Orientering3779261, 170810
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering154250
Marius ØieLøten o-lag3599271, 159002
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK500305, 3777877
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

H 19 gjest (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK
Gustav BergmanOK Ravinen
Andreu Blanes ReigSpanish Team
Raúl FerraSpanish Team500339
Helmut GremmelØsterrike
Matthias GröllØsterrike
William LindMalungs OK
Antonio Martínez PérezSpanish Team143260
Robert MerlØsterrike
Luis Nogueira de la MuelaSpanish Team181698
Martin RegbornHagaby GoIF
Matthias ReinerØsterrike
Albin RidefeltOK Linné
Gernot YmsénØsterrike

Annonser

IOF Eventor