Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstgampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: lørdag 5 november 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AasestadHedrum OL159659
Annika van RaaijHedrum OL187291
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe GløersenBækkelagets SK184264

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Gun JørgensenPorsgrunn OL153299
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Inger Anne HeggernesHedrum OL187289
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Liv SchjervenLardal OL82130

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Tobias KristensenLarvik OK216933
Jørn SundbyLarvik OK159035

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Eelco van RaaijHedrum OL173473

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge GlittumOK Skeidi190985
Oskar KaaløySandefjord OK174874

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL227680
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tor BjørvikHedrum OL187321
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
Anton LommeHedrum OL203285
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651

Annonser

IOF Eventor