Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 50-års jubileumsløp dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 50-års jubileumsløp dag 2
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 29 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Gaute NysæterSkien OK170884
Annika van RaaijHedrum OL187291
Ingvild RingheimLarvik OK911958
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Victoria StørenBø OL

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iril RingheimLarvik OK180714

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Malene NysæterSkien OK39092
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292

D 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054
Sigrid SteinmoenNotodden OL212984
Lise StrømSandefjord OK207893
Emilie StørenBø OL176315

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Elise StørenBø OL203364
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Ada WulfsbergNydalens SK154535

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Linn Hege RosoLardal OL222631

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie HjortlandLarvik OK187327

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Guro VassendFossum IF220954

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Mona HoltePorsgrunn OL153303
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Trude NysæterSkien OK402610
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Rita RaastadSkien OK147726
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Karin KittilsenStokke IL62274
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK182096
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL68596
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Peder Torhaug-MollerudLarvik OK222694

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
David SolliSkien OK219554

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik PollandOK Skeidi172271

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle LysnesHedrum OL203389

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Robert FredriksenNotodden OL62763
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207901
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Tom KristensenLarvik OK177539
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Gisle NysæterSkien OK217460
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Øyvind StørenBø OL203258

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Espen RaastadSkien OK211809
Rune RøedStokke IL197822

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Kjell DolvaSkien OK185921
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL94133
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Paul SkjakerHadeland OL89582
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Frank EliassenSandefjord OK174991
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ana Maria WilhelmsenLarvik OK212122

Annonser

IOF Eventor