Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 50-års jubileumsløp dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 50-års jubileumsløp dag 1
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: lørdag 28 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 262 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Malene NysæterSkien OK39092
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292

D 13-16C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054
Sigrid SteinmoenNotodden OL212984
Lise StrømSandefjord OK207893

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Ada WulfsbergNydalens SK154535

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Heidi EriksenLarvik OK211538
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Linn Hege RosoLardal OL222631

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie HjortlandLarvik OK187327

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL480108
Bodil HelgerudHalden SK158822
Gyri MyhreSkien OK95264
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla AasrumKristiansand OK86252
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Lillian BergeSandefjord OK147761
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Liv SchjervenLardal OL82130
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Grete S B HoviSkien OK184157
Tone BakkenLillomarka OL413285
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Astrid LundeDrangedal OL89887
Turid Rustand OlsenKongsberg OL176227
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Anne Lise SagaKjose IL79064
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL68596
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Åmodt AmundsenLardal OL165214
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil AmundsenLardal OL165202
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Haakon PettersenSandefjord OK154516
David SolliSkien OK219554

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Åmodt AmundsenLardal OL188451
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Sindre R HoltHedrum OL203283
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582

H 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Jarle LysnesHedrum OL203389

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL62763
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Harald HoviSkien OK184572
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Steinar LandeBø OL88666
Lukas LilandNydalens SK202201
Gjermund RørenEiker OL173451
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

H 40- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter AasrumLarvik OK220980
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207901
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Trond FossSandefjord OK205484
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Gisle NysæterSkien OK217460

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Olav BakkenLillomarka OL68167
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Lars FremstadLarvik OK500246
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi94900
Roy GjerdingOK Moss197796
Tom GrettebergBotne SK500251
Tom Olav GurenSandefjord OK92414
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Børge PedersenNydalens SK194140
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Rune RøedStokke IL197822
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

H 60- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Jan BøhleOL Trollo221216
Kjell DolvaSkien OK185921
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Chr. HagenBø OL94133
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Svein LarsenKongsberg OL216700
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Rolf LundeEiker OL206414
Martin NaufHedrum OL182122
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Odd AureDrangedal OL89873
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Tormod FjæreHedrum OL187297
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Harald LundhaugOK Moss201916
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Jan Arild RyggSande Sportsklubb62118

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK114854

Annonser

IOF Eventor