Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 29 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag178162
Ida Marianne BergersenEidskog OL212744
Karsten EllevoldOdal OL - Orientering127156
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering147635
Vilje Linnea FalchEidskog OL212442
Trond Seigerud HaugenLunderseter IL193020
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL81001
Line Meiningen LienGjø-Vard OL217882
Synne SørliEidskog OL412987

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marissa BergersenEidskog OL213077

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth Malin DalGrue IL

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda EngenRaumar Orientering227714
Mari GottebergHamar OK217493
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Mette SolbergseterAustmarka IL94915

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL140895
Maja Seigerud HaugenLunderseter IL193021

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe BergersenEidskog OL67775
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Yngvild MalmoVang OL66654

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag157042
Ida EngenRaumar Orientering228076
Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK60845
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BillingsøEidskog OL175972
Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK124956
Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK166939
Helle JørstadHamar OK217494

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK192607

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn LandeEidskog OL67771
Even LienGjø-Vard OL187269
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL401122
Lars LienGjø-Vard OL187270

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henning JordheimVang OL78630
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Stig WiestVang OL129578

H 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Knut FjæstadHamar OK201818
Erik HaugenRingsaker OK92332
Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK192958
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL160809
Odd RiseRingsaker OK126638
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194
Arne SørliEidskog OL176000

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK198660
Trond LinnesOdal OL - Orientering217652
Egil SolbergseterAustmarka IL208624
Niklas StolpeEidskog OL227621
Tor SætabergetLunderseter IL193022

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaare Martin EllevoldOdal OL - Orientering204718
Tor SimonsenOK Øst203006

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasheimOppsal Orientering194508
Kenneth BilstadVang OL220950
Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK176415
Peder Gjølstad RøhnebækÅs-NMBU Orientering149911
Kyrre GranFet OL180192
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Jan Ola PedersenVang OL221017
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering411529
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Are WigaardOppsal Orientering214979
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Stian MyrvangLunderseter IL193101
Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK190649

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag224526
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Knut EngenRaumar Orientering228075
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK227611
Trond OlsenLøten o-lag159334
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Tor StrandRaumar Orientering74968

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif BillingsøEidskog OL175999
Jarle BusterudElverum OK216774
Ole LienLøten o-lag480070
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Terje MalmHamar OK206901
Knut MalmoRingsaker OK501243
Lars OlssonVästvärmlands OK
Karl Petter OpsahlLøten o-lag157044
Per OsenVestre Akers SK197509
Knut SkjesetVang OL185959
Arve SmestadLøten o-lag87092
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Jan SveenRaumar Orientering172937
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK98769

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Oddvar DalbyVang OL98136
Stein Erik EdvardsenElverum OK91122
Klaus EngenEidskog OL216401
Ottar EvensenElverum OK227525
Trond FeiringHamar OK202135
Harald HaugenRingsaker OK39190
Olav HøiåsVang OL188709
Magne SmelandVang OL157007
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Per VoldVang OL71474
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John FallbakkenOL Vallset/Stange144745
Hans RuudHamar OK202134

Annonser

IOF Eventor