Norwegian Orienteering Federation

Competitors entered to Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 7

Event informationShow entries by organisation

Name: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 7
Organiser: Halden SK
Date: Saturday 6 February 2016

The entry list is updated every five minutes.

67 competitors entered in total.

Herrer (18)

NameOrganisationPunching card number
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK199996
Jon Aukrust OsmoenNTNUI199443
Magne DæhliHalden SK201506
Fredrik EliassonHalden SK158089
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Markus HolterHalden SK222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Eskil KinnebergIFK Göteborg199991
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Olav LundanesHalden SK201416
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Torgeir NørbechIL Tyrving192593
Jonas NordströmHalden SK184413
Andreas RüedlingerHalden SK186518
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Miika SuominenRajamaen Rykmentti58776
Kristian VadHalden SK485315

Damer (15)

NameOrganisationPunching card number
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK201505
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK181217
Gina GranstedtHalden SK193887
Bodil HelgerudHalden SK158822
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Anna NärhiIFK Göteborg186751
Kirsi NurmiIFK Göteborg221231
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Helen PalmerHalden SK190327
Lisa RisbyOk Kåre152431
Jo ShepherdHalden SK85408
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg

Gutter (9)

NameOrganisationPunching card number
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Jørgen VisterHalden SK199492

Jenter (1)

NameOrganisationPunching card number
Karoline AuneHalden SK194816

Åpen mellom (17)

NameOrganisationPunching card number
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Audun BjerknesMåren OK212105
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Sami HämälistöTurun Metsänkävijät485692
Espen JakobsenIL Tyrving156843
Emil JönssonIL Tyrving208695
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Thomas LieFredrikstad SK183732
Simo MartomaaKalevan rasti413093
Jon MusgraveHalden SK187706
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Tore SandvikHalden SK192277
Øyvind StoksethHalden SK172140
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644

Åpen kort (7)

NameOrganisationPunching card number
Sarah DunnHalden SK187510
Vendula HaldinHalden SK183672
David HirstNo club membership
Hollie OrrHalden SK90516
Rahel Rüedlinger-FriederichLeksands OK186503
Anne SørumRingsaker OK89547
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

Advertisements

IOF Eventor