Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 12 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Halden SK (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SKGutter158430
Karoline AuneHalden SKJenter194816
Erik AxelssonHalden SKHerrer198850
Nina Asheim BirkelandHalden SKDamer207788
Marius BjuganHalden SKHerrer211430
Håkon Raadal BjørloHalden SKHerrer182103
Kjetil BjørloHalden SKÅpen mellom187303
Alex CarcasHalden SKHerrer
Sarah DunnHalden SKÅpen kort187510
Magne DæhliHalden SKHerrer201506
Marianne DæhliHalden SKDamer
Fredrik EliassonHalden SKHerrer158089
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKHerrer187227
Karl FremstadHalden SKHerrer191178
Gøril FristadHalden SKDamer67578
Gina GranstedtHalden SKDamer193887
Jan GranstedtHalden SKÅpen mellom89402
Vendula HaldinHalden SKDamer183672
Bodil HelgerudHalden SKDamer158822
Øyvind HelgerudHalden SKHerrer207805
Markus HolterHalden SKHerrer160885
Eirik Kamstrup HovindHalden SKHerrer200010
Lacho IlievHalden SKHerrer152519
Lizzie InghamHalden SKDamer216466
Eva JurenikovaHalden SKDamer184340
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKHerrer191070
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SKDamer184267
Magnus NordbrødenHalden SKÅpen mellom222529
Peter NordbrødenHalden SKHerrer184944
Jonas NordströmHalden SKHerrer184413
Anders Felde OlaussenHalden SKHerrer182081
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKDamer196849
Hollie OrrHalden SKDamer50916
Tore SandvikHalden SKHerrer192277
Jo ShepherdHalden SKDamer85408
Kine Hallan SteiwerHalden SKDamer181110
Heidi StoksethHalden SKDamer197722
Øyvind StoksethHalden SKHerrer172140
Håkon Østraat SævareidHalden SKHerrer180501
Kristian VadHalden SKHerrer485315
Alexander Skaug YtterbølHalden SKÅpen kort207830
Svend Arne YtterbølHalden SKÅpen mellom413078
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKHerrer158625

Annonser

IOF Eventor