Norwegian Orienteering Federation

Competitors entered to Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4

Event informationShow entries by organisation

Name: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4
Organiser: Halden SK
Date: Saturday 12 December 2015

The entry list is updated every five minutes.

95 competitors entered in total.

Herrer (43)

NameOrganisationPunching card number
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK158625
Jussi AumoOK Trian312871
Erik AxelssonHalden SK198850
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Marius BjuganHalden SK211430
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg152606
Alex CarcasHalden SK
Magne DæhliHalden SK201506
Bjørn EkebergTyrving IL201413
Fredrik EliassonHalden SK158089
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Karl FremstadHalden SK191178
Thierry GueorgiouKalevan rasti222275
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Markus HolterHalden SK160885
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Lacho IlievHalden SK152519
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL158399
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412
Eskil KinnebergIFK Göteborg199991
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF211647
Torgeir NørbechTyrving IL192593
Peter NordbrødenHalden SK184944
Jonas NordströmHalden SK184413
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090
Matthieu PuechIFK Göteborg209924
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Tore SandvikHalden SK192277
Riccardo ScaletLillomarka OL11060
Andreas SølbergOL Trollelg216649
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Gaute SteiwerLillomarka OL202195
Øyvind StoksethHalden SK172140
Kristian VadHalden SK485315
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492
Sigmund VisterIndre Østfold OK144864

Damer (27)

NameOrganisationPunching card number
Jeannette AumoOK Trian50121
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Marianne DæhliHalden SK
Gøril FristadHalden SK67578
Gina GranstedtHalden SK193887
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Vendula HaldinHalden SK183672
Bodil HelgerudHalden SK158822
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Lizzie InghamHalden SK216466
Emma JohanssonFredrikstad SK198042
Eva JurenikovaHalden SK184340
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Margrete KrageSarpsborg OL206024
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Louise OramNydalens SK197974
Hollie OrrHalden SK50916
Lisa RisbyOk Kåre152431
Jo ShepherdHalden SK85408
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Heidi StoksethHalden SK197722
Gøril Rønning SundFrol IL160867

Gutter (2)

NameOrganisationPunching card number
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Bendik EliassenFredrikstad SK182092

Jenter (2)

NameOrganisationPunching card number
Karoline AuneHalden SK194816
Kristin BrekkeLillomarka OL197786

Åpen mellom (10)

NameOrganisationPunching card number
Vidar BenjaminsenLillomarka OL206100
Kjetil BjørloHalden SK187303
Kenneth BuchNydalens SK186164
Jan GranstedtHalden SK89402
Thomas LieFredrikstad SK183732
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Jon MusgraveMAROC187706
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Svend Arne YtterbølHalden SK413078

Åpen kort (11)

NameOrganisationPunching card number
Isabella AumoOK Trian58720
Sabina AumoOK Trian159160
Sarah DunnHalden SK187510
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Bente LineIndre Østfold OK190571
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Anne SørumRingsaker OK89547
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

Advertisements

IOF Eventor