Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 21 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carl Godager KaasBækkelagets SKHerrer201412

Fredrikstad SK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SKÅpen kort196846
Bendik EliassenFredrikstad SKGutter182092
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SKÅpen kort208642
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKÅpen kort202983
Morten HelminsenFredrikstad SKÅpen kort10196
Thomas LieFredrikstad SKÅpen mellom183732

Göteborg Majorna OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Raffael HuberGöteborg Majorna OKHerrer

Halden SK (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karoline AuneHalden SKJenter194816
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKDamer181217
Hedda Raadal BjørloHalden SKJenter182000
Håkon Raadal BjørloHalden SKHerrer182103
Kjetil BjørloHalden SKÅpen mellom187303
Erlend BrendstuenHalden SKGutter195770
Magne DæhliHalden SKHerrer201506
Marianne DæhliHalden SKÅpen kort62530
Fredrik EliassonHalden SKHerrer158089
Anni-Maija FinckeHalden SKÅpen kort170500
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKHerrer187227
Olav Milian Schmitt GranHalden SKGutter181019
Bodil HelgerudHalden SKDamer158822
Øyvind HelgerudHalden SKHerrer207805
Niels Christian HellerudHalden SKGutter206905
Eirik Kamstrup HovindHalden SKHerrer200010
Jarkko HuovilaHalden SKÅpen mellom410995
Lizzie InghamHalden SKDamer216466
Lisa JenssenHalden SKJenter184540
Eva JurenikovaHalden SKDamer184340
Olav LundanesHalden SKHerrer201416
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKHerrer191070
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SKDamer184267
Peter NordbrødenHalden SKÅpen mellom184944
Jonas NordströmHalden SKHerrer184413
Hollie OrrHalden SKDamer90516
Helen PalmerHalden SKÅpen kort190327
Andreas RüedlingerHalden SKHerrer186518
Jo ShepherdHalden SKDamer85408
Heidi StoksethHalden SKÅpen kort197722
Øyvind StoksethHalden SKÅpen mellom172140
Håkon Østraat SævareidHalden SKGutter180501
Kristian VadHalden SKHerrer485315
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKHerrer158625

IFK Göteborg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil KinnebergIFK GöteborgHerrer199991

Indre Østfold OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OKÅpen mellom483755
Sture OttesenIndre Østfold OKÅpen mellom216306
Øyvind ThømtIndre Østfold OKÅpen mellom160884
Jørgen VisterIndre Østfold OKGutter199492

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lagÅpen kort181113

MAROC (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sarah DunnMAROCÅpen kort187510
Jon MusgraveMAROCÅpen mellom187706

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrikke Nohr MothNTNUIDamer222114

OK Moss (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK MossÅpen mellom176318
Kjetil KarlsenOK MossÅpen mellom222689

OK Pan Århus (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel Bentien SchmidtOK Pan ÅrhusGutter216479

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne SørumRingsaker OKÅpen kort89547

Sarpsborg OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete KrageSarpsborg OLDamer206024
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OLÅpen kort166959
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLÅpen kort206028

Silkeborg OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas Bagger HagnerSilkeborg OKGutter193876

Varteig OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag BrenåsVarteig OLÅpen mellom221080

Annonser

IOF Eventor