Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2016-3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2016-3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 28 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 217 påmeldte deltakere.

Legendar (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK188722
Aapo AaltioOslostudentenes IK219689
Anders BjergaardNydalens SK221214
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Alan CherryNydalens SK200459
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Endre HagelundLillomarka OL501594
Tarjei HoloFossum IF203231
Espen JakobsenTyrving IL156843
Paul Laurentius KoefoedEptir skogssniglar195700
Esten KorenNydalens SK77444
Lars LandmarkNatthauken IL221320
Mikal Brastad LarsenNydalens SK214916
Lukas LilandNydalens SK202201
Mats NordbrødenHalden SK184943
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Øystein PettersenNydalens SK192639
Karl Even RyghHeming Orientering116558
Vegard Brun SagaTyrving IL207865
Erik SagvoldenNydalens SK176234
Sindre SandvenFossum IF501119
Halvor SaunesNydalens SK195811
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Ralph StreetNydalens SK67809
Oskar StørmerFossum IF209002
Johan SvedbergHeming Orientering167022
Øystein SørensenNydalens SK172405
Anders VisterNydalens SK209926
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

Ola (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Audun BerganNydalens SK501605
Nils BerganNydalens SK191246
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Einar GisholtFossum IF226659
Peter GisholtFossum IF198904
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Øystein HoloFossum IF84871
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Isak JonssonNydalens SK204677
Hallvard KorenOK Moss84741
Trond KortnerØstmarka OK181802
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400
Agnes LeoGöteborg Majorna OK204847
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Lars Eid NielsenNydalens SK198025
Svein NygårdLillomarka OL206303
Rudi B OlsenLillomarka OL198898
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Rune ScheeleNydalens SK207658
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Lars-Christian UngerNydalens SK198004
Torbjørn ValaKlubbløs
Lars Young VikNydalens SK186295
Are WigaardOppsal Orientering214979
Espen WigaardOppsal Orientering502092
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

Lokal (110)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Jonas AarsethNydalens SK228404
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Arild AndresenFossum IF165904
Ellen Marie AriansenLillomarka OL500915
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Gaute BerganNydalens SK191229
Solveig BerganNydalens SK180326
Tom BerganFet OL181103
Karen BjergaardNydalens SK180935
Hallvard BjørgumVBIL181558
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Fredrik DahlbergEptir skogssniglar188986
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Anders FlågenHeming Orientering411539
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Morten FredhMåren OK208419
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Lars FremstadLarvik OK500246
Kyrre GranFet OL180192
Bjørn Henning GrandalTyrving IL180139
Øyvind GrandumIL GeoForm207696
Martin GranlyLillomarka OL181270
Christian GrotnesTyrving IL211267
Endre HallanLillomarka OL94380
Jeppe HanssonFossum IF196861
Ingrid HasaasFossum IF195946
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Dag HauglandØstmarka OK224500
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Ståle HeitmannFossum IF500614
Jan Fredrik HelgakerFossum IF181559
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Torstein HoleNydalens SK197809
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Carl-Erik KopsengEptir skogssniglar170827
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Geir Ottar KvernstuenNydalens SK170828
Evelina LaaksonenOslostudentenes IK202011
Gaute LangaasNydalens SK207458
Sindre LangaasNydalens SK203666
Marie LilandNydalens SK500589
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Cristina LuisNydalens SK170785
Trond LundTyrving IL402940
Ea LunøeNydalens SK157156
Einar LunøeNydalens SK177011
Espen LunøeNydalens SK216648
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Steinar LågAsker Skiklubb411745
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløs400366
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenOpen iT190637
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Morten MoeFet OL181700
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Maren NorderudTyrving IL217479
Erik PaulsrudIL Koll219189
Børge PedersenNydalens SK194140
Delphine PoirotHalden SK502044
John Eivind PresterudFet OL193623
Morten RannemFossum IF154160
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Christian ReuschHeming Orientering194449
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Tor RingstadHedrum OL172259
Øystein RodemNydalens SK193831
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Rune RystadNydalens SK500596
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564
Maiken SandbergNydalens SK191080
Per SandbergNydalens SK181026
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Per StedjeØstmarka OK221260
Peer StiansenNydalens SK89333
Endre StoksethNydalens SK215452
Elias StubberudNydalens SK500557
Helge StubberudNydalens SK500561
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Claes-H. UngerLillomarka OL197963
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Pia Young VikNydalens SK224455
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

Rekrutt (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Margareth BinnieOslostudentenes IK223913
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Christiane GjeraldOslostudentenes IK
Sarah GjermoOslostudentenes IK224121
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Stein H. HagenFossum IF206289
Markus HirschBækkelagets SK212251
Oskar HoltvedtBækkelagets SK212304
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK223808
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Marie SaugestadNydalens SK501013
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Alva Dagny Haaland TjoreNydalens SK
Marthea Haaland TjoreNydalens SK224275
Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll185867
Otto Endresen Ulltveit-MoeIL Koll189145
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Maja ZimmermannOslostudentenes IK224139

Kari (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Anette KleppestøNTNUI217161
Laura LeibomaNydalens SK71121
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Marte NarumNydalens SK200006
Oda ScheeleNydalens SK224243
Malin SørensenNydalens SK204574
Siri UlvestadNydalens SK206420

Annonser

IOF Eventor