Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 27 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 198 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Eirik EngesliHaugesund IL Orientering
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering212786
Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering203511
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Vilde PuntervoldEgersund OK209391
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Marius RøddeGanddal IL211906
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL213166
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)39208
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering211746
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL188955
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elèn Tjoflot NesVikebygd IL209459

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL185484
Ida MonsenEgersund OK38983
Julie PuntervoldEgersund OK204767

D 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Merel DirksenSauda Orienteringsklubb223982
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Rannveig JørgensenHaugesund IL Orientering182034
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Birgitte TorbjørnsenIL Gular192223
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK158085
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb223909
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering96605
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Britt RameckersHaugesund IL Orientering66011

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb156736
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb213234
Elias EngesliHaugesund IL Orientering213039
Even EngesliHaugesund IL Orientering212933
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)200971
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)67813

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK149208
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)192462
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Trygve Haga NesseHaugesund IL Orientering181946
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Vegard StoklandGanddal IL174704
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil EngesliHaugesund IL Orientering211758
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK224721
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias EidsvågGanddal IL213012
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)145059
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)184085
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Vegard EngesliHaugesund IL Orientering
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Kjetil FiskåSveio OL - Orientering221413
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)502082
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering411861
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Einar MartinsenVikebygd IL185831
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Erik Nistad NesseHaugesund IL Orientering203508
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Henrik OttesenStord Orientering192132
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Fredrik SteinsvikHaugesund IL Orientering171971
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering157072
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Otte OmdalGanddal IL185860
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Lars VestvikHaugesund IL Orientering208687
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Bjarne GimreGanddal IL200598
Erling HaavikHaugesund IL Orientering96606
Knut Ove LienSauda Orienteringsklubb156854
Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering66228
Kjell SvihusGanddal IL160982
Bernt TollefsenIL GeoForm500624

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Albert NærheimSuldal Orienteringslag217136
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Einar SæbøHaugesund IL Orientering82383
Roald TellnesTorvastad IL162161
Harald WesterheimFitjar IL79131

B-Åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering203475
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195789
Arild SvihusGanddal IL206298
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)211139

C-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Tore RøddeGanddal IL206300
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)187072
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)195732
Linn WikstrømHaugesund IL Orientering

N-åpen lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

D15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

H15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933

H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering203509
Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

Annonser

IOF Eventor