Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Kretsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 30 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte deltakere.

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OKD 17-184113

Ganddal IL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 13-16187124
Bjarne GimreGanddal ILH 60-165888
Ingrid LamarkGanddal ILD 13-16174736
Vibeke LamarkGanddal ILD 17-174809
Øyvind LamarkGanddal ILH 11-12195846
Otte OmdalGanddal ILH 17-185860
Marius RøddeGanddal ILN-åpen211906
Tobias RøddeGanddal ILH 13-16197866
Per Ivar StoklandGanddal ILH 17-197767
Arild SvihusGanddal ILH 17-206298
Kjell SvihusGanddal ILH 60-160982
Anna TaksdalGanddal ILD 11-12188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 17-174788
Oddvar TaksdalGanddal ILH 17-197727
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 13-16188960
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 17-160738
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH 13-16188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILD 17-188831
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILH 17-184260

Haugesund IL Orientering (36)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL OrienteringH 17-211047
Johannes DjupeslandHaugesund IL OrienteringH 17-172270
John Arvid DjupeslandHaugesund IL OrienteringH 17-222580
Sunniva DjupeslandHaugesund IL OrienteringD 13-16212832
Eivind EngløkkHaugesund IL OrienteringH 13-16149100
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL OrienteringN-åpen212912
Magnus EngløkkHaugesund IL OrienteringH 13-16151433
Randi EngløkkHaugesund IL OrienteringD 17-188456
Mari GrønlundHaugesund IL OrienteringD 17-226135
Erling HaavikHaugesund IL OrienteringH 60-96606
Inger K. HaavikHaugesund IL OrienteringD 17-96605
Karsten Hervik HansenHaugesund IL OrienteringH 17-181950
Sara HetlandHaugesund IL OrienteringD 11-12212852
Madli HjermannHaugesund IL OrienteringD 17-203509
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 13-16216720
Sebastian JørgensenHaugesund IL OrienteringN-åpen211761
Knut Bendik KvalaHaugesund IL OrienteringH 60-207815
Knut Steffen KvalaHaugesund IL OrienteringH 17-411861
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL OrienteringH 17-203317
Hanna LindtnerHaugesund IL OrienteringD 11-12212775
Henrik Haga NesseHaugesund IL OrienteringH 13-16192129
Marie Haga NesseHaugesund IL OrienteringN-åpen212786
Trygve Haga NesseHaugesund IL OrienteringH 11-12181946
Øyvind Haga NesseHaugesund IL OrienteringN-åpen203511
Andreas Wiig NystadHaugesund IL OrienteringN-åpen
Ine H. OlsenHaugesund IL OrienteringN-åpen
Thea Hovda OlsenHaugesund IL OrienteringD 11-12211746
Kari Anne B. RingdalHaugesund IL OrienteringD 17-181929
Victor RingdalHaugesund IL OrienteringH 11-12211728
Selma SteinsvågHaugesund IL OrienteringD 11-12212932
Filip SveenHaugesund IL OrienteringN-åpen203512
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringD 17-206521
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL OrienteringD 17-192665
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 17-193888
Vegard Wiig NystadHaugesund IL OrienteringH 13-16212826
Lars WikstrømHaugesund IL OrienteringH 11-12211748

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSKH 17-192284

Sauda Orienteringsklubb (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kaya DirksenSauda OrienteringsklubbD 13-16158564
Merel DirksenSauda OrienteringsklubbD 17-223982
Peter DirksenSauda OrienteringsklubbH 17-187254
Bjørn Egil RossebøSauda OrienteringsklubbH 17-216847
Alise Vikeså SolbakkenSauda OrienteringsklubbD 11-12223924
Jarle SolbakkenSauda OrienteringsklubbH 17-158558
Eskil StielstraSauda OrienteringsklubbH 11-12180485
Järvi StielstraSauda OrienteringsklubbH 11-12220783
Sander StielstraSauda OrienteringsklubbH 17-187322
Sven StielstraSauda OrienteringsklubbH 13-16214811
Vanessa VenemaSauda OrienteringsklubbD 17-225254

Stavanger Orienteringsklubb (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Arne Kristian EspedalStavanger OrienteringsklubbH 60-169765
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 60-170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 60-172002
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbH 17-184538
Møyfrid LarsenStavanger OrienteringsklubbD 17-184327
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbD 17-195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 60-157189
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbH 11-12195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 13-16195677
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 17-195873
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 17-172254
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbN-åpen172256
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 13-16172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-172000

Stord Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 17-197944

Suldal Orienteringslag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnar NerheimSuldal OrienteringslagH 60-217144

Sveio OL - Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil FiskåSveio OL - OrienteringH 17-221413

Vikebygd IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar MartinsenVikebygd ILH 17-185831

Annonser

IOF Eventor