Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 8 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 199 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EideByåsen ILH13-14209976
Otto Richard EideByåsen ILH21-175991
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD17-20160340
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH15-16199482
Brage JørumByåsen ILH17-20181456
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD50199602
Are LodgaardByåsen ILH15-16216729
Geir Arne LodgaardByåsen ILH50183818
Morten SkoglundByåsen ILH60178050
Harald StorrønningByåsen ILH21-222703
Andrine VikenByåsen ILD17-20181017
Maren VikenByåsen ILD13-14192325
Øystein WiggenByåsen ILH50226215

Freidig (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild H ClausenFreidigH21-179864
Ole Wanvik HaugenFreidigH17-20165123
Mikkel HoltFreidigH13-14184323
Johan IvarssonFreidigH21-63830
Torid KvaalFreidigD70401037
Alf Petter LynumFreidigH -10186849
Bjørnar LynumFreidigH21-185929
Kristian Fredrik LynumFreidigH15-16195937
Margot Bolstad LynumFreidigD40156936
Linus Fossum MalmringFreidigN-åpen
Olle MalmringFreidigH40206218
Jostein RøFreidigH13-14203648
Maj-Lisbet RønningFreidigDirekte A207676
Ella SandstadFreidigD11-12181780
Hanne SandstadFreidigD21206030
Lars SandstadFreidigH15-16142524
Reidun Fallan SmaavikFreidigD60203585
Vilde Lereim StorliFreidigD13-14179918
Sivert Sæther LevinFreidigH -10224366
Nils Olav VennevikFreidigH60497403
Gunnar ØsterbøFreidigH70181218

Frol IL (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas AlstadFrol ILN-åpen206018
Magnus AlstadFrol ILH11-12208684
Rolf AlstadFrol ILDirekte A213722
Tobias AlstadFrol ILH13-14195842
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILH21-173436
Ingvild Reinaas BjørsholFrol ILD13-14213477
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol ILD21173069
Jørgen FiskumFrol ILH21-187167
Erik Myhr ImslandFrol ILN-åpen180905
Iselina Myhr ImslandFrol ILD13-14195735
Martine Myhr ImslandFrol ILD 11-12N208574
Randi JensenFrol ILD50187148
Petter LynumFrol ILH13-14202330
June MunkebyFrol ILD13-14171472
Ragne MunkebyFrol ILD15-16226175
Mathilde RundhaugFrol ILD21211476
Lars Sandstad SkjesetFrol ILH21-187219
Yngve SkogstadFrol ILH21-180124
Martin Wold StavrumFrol ILH13-14165307
Bente H. SundsvikFrol ILD4098557
Line SundsvikFrol ILD21144211
Guro TorpeFrol ILD21217270
Ane Marte VatnFrol ILD15-16187117
Gunnar VatnFrol ILH40187134
Sigurd VatnFrol ILH11-12187160
Martin VisterFrol ILH21-500292

Gjø-Vard OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arnt Oluf EideGjø-Vard OLH4092214
Caroline EideGjø-Vard OLD13-14192450
Charlotte EideGjø-Vard OLD15-16192542

IL Leik (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL LeikD40205505
Tone AlmåsIL LeikD40157006
Jan HageIL LeikH40187018
Ola KeiseråsIL LeikH21-160506

IL Tyrving (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EkebergIL TyrvingH21-500261

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Diego Maria BarbieriKlubbløsDirekte C

Larvik OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OKD13-14209884

Malvik IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik ILD5072257
Roar ForbordMalvik ILH70208600
Ingebrigt FuglemMalvik ILH40207646
Leo Benjamin MorganMalvik ILN-åpen39213
Lily Alexandra MorganMalvik ILN-åpen90382
Nicholas MorganMalvik ILH21-483781
Sunniva MorganMalvik ILD21402720
Kjellrun SporildMalvik ILD60208704
Eigil SørliMalvik ILH70179842

NTNUI (32)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik AalNTNUIH21-96502
Silje ArntzenNTNUID21207611
Jacob Berg LofthusNTNUIH21-113280
Ingrid BergeNTNUID21154050
Anders BjergaardNTNUIH21-221214
Pierre Husebø ChambenoitNTNUIH21-
Bjørn Johannessen FieldNTNUIH21-91151
Gustav FiskumNTNUIH21-155776
Kristine FjeldboNTNUID21168868
Åsta Venås FlægstadNTNUID2178827
Gry GranstedtNTNUID2139428
Eivind HøydalNTNUIH21-172734
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIH21-184997
Wolfgang KampelNTNUIH21-158439
Maja Fjellstad KnutsenNTNUID21216175
Ida LindkvistNTNUID2189839
Dag LofthusNTNUIH21-208002
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUID21199489
Kristoffer NeslandNTNUIH21-216922
Simen Eid NielsenNTNUIH21-172717
Magnus NygaardNTNUIDirekte A
Karianne Hjortland OddvikNTNUID2198183
Ingrid OkkenhaugNTNUID21209912
Adrian OpheimNTNUIH21-206305
Kajsa Stina SandstadNTNUID21212578
Jakob Kalvig SkoganNTNUIH21-219293
Marit Rønning SkoglundNTNUID21177536
Espen StornesNTNUIH21-192522
Julie StørmerNTNUID21211996
Mikkel SørensenNTNUIH21-199259
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIH21-205770
Camilla ÖhmanNTNUID21208461

OK Skøynar (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone FlægstadOK SkøynarDirekte C
Lise Tuset GustadOK SkøynarDirekte C204511
Hallvar HallanOK SkøynarH13-14186846
Hege HallanOK SkøynarD13-14206280
Håkon HallanOK SkøynarH -10204402
Guro HegstadOK SkøynarD11-12206279
Hege HegstadOK SkøynarDirekte B186948
Laura HegstadOK SkøynarN-åpen186952
Simen HegstadOK SkøynarH13-14151236
Louise RonglanOK SkøynarD13-14186951
Terje RønningOK SkøynarH50188799
Trym Nergård RønningOK SkøynarH13-14181491
Hannah Gustad StrømOK SkøynarD -10204338
Ingrid Gustad StrømOK SkøynarN-åpen204332
Lars StrømOK SkøynarH40204377
Joar SvendgårdOK SkøynarH4062096
Marit SvendgårdOK SkøynarD -10144730
Morten SvendgårdOK SkøynarH15-16186842
Håvard VeieOK SkøynarH13-14206180
Rebekka VeieOK SkøynarD 11-12N206567

OL Gaula (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Boye SkogstadOL GaulaH50182046

OL Trollelg (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald GrønningOL TrollelgH40223721
Stig Arild HaugskottOL TrollelgH70188762
Bård NonstadOL TrollelgH21-190811
Guri Bolme NonstadOL TrollelgN-åpen66758
Geir PaulsenOL TrollelgH50179391
Egil RepvikOL TrollelgH70146401
Jan SchmidOL TrollelgH21-211189
Marit SchmidOL TrollelgD2166733
Tommy SchmidOL TrollelgH21-211537
Roar SkulbørstadOL TrollelgH21-191298

Orkanger IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf WærnesOrkanger IFH6091660

Ringerike OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OLD15-16210737
Kjersti StræteRingerike OLD5079007

Selbu OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karin GalaaenSelbu OKD50223787
Heidi JohansenSelbu OKDirekte B172207
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKD15-16223590
Elisabeth StørsethSelbu OKDirekte B157209
Anders TørumSelbu OKH11-12223786
Lars Erik UglemsmoSelbu OKH13-14157209
Tina UglemsmoSelbu OKN-åpen223674
Gunn-Marit WanvikSelbu OKDirekte B117692

Steinkjer OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKD15-16203266
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OKD15-20 B212113
Mateo HendersonSteinkjer OKN-åpen212176
Noah HendersonSteinkjer OKH15-20 B 211948
Noelle HendersonSteinkjer OKN-åpen212100
Tanja HendersonSteinkjer OKD40216724
Rolf KarsetSteinkjer OKH70203506
Gunhild KvistadSteinkjer OKD50195961
Fredrik MøllerSteinkjer OKH13-14203345
Karita MøllerSteinkjer OKN-åpen179894
Marius MøllerSteinkjer OKH15-16195832
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OKH50204800
Sindre TusetSteinkjer OKH13-16 N153613
Pål WærumSteinkjer OKH50152151

Stjørdals-Blink Orientering (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode EstilStjørdals-Blink OrienteringH40
Andreas GlomsrudStjørdals-Blink OrienteringH17-20165121
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink OrienteringD13-1478925
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH15-16222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink OrienteringH15-16165297
Henrik KraftStjørdals-Blink OrienteringH15-16165295
Sigrid KvernrødStjørdals-Blink OrienteringD -10224296
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink OrienteringD11-12203346
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink OrienteringN-åpen224100
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringD -10187186
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringN-åpen187051
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD17-20187187
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD13-14153614
Emilie StandalStjørdals-Blink OrienteringN-åpen203344
Gustav StandalStjørdals-Blink OrienteringN-åpen223952
Astri Myhre SvinsåsStjørdals-Blink OrienteringD -10224292
Hanna Sorte VollanStjørdals-Blink OrienteringN-åpen223957
Linnea Sorte VollanStjørdals-Blink OrienteringN-åpen224225

Verdal OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anton BjartnesVerdal OKH21-200370
Gunhild BredesenVerdal OKD50192104
Sofie HallemVerdal OKD15-16203553
Tor Ove HallemVerdal OKH50207753
Petter MarkhusVerdal OKH17-20184584
Tore MarkhusVerdal OKH15-16211324
Trude MarkhusVerdal OKD13-14181876
Arne OkkenhaugVerdal OKH5080117
Johannes SollidVerdal OKH70217478
Kari SollidVerdal OKDirekte B80125

Wing OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bernt BrynhildsenWing OKH40158440
Åse Rita EllingsenWing OKD50161000
Tor GjermstadWing OKH60161001
Robert StrømWing OKH70188838

Annonser

IOF Eventor