Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM ski-o lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM ski-o lang
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 7 februar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 128 påmeldte deltakere.

H21 NM (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Jansson HaverstadNTNUI3374444
Christian HohlWing OK3694288
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Jørgen MadslienNTNUI3684511
Lars Hol MoholdtWing OK3678315
Ove SætraHadeland OL3677697
Eivind TonnaLillomarka OL3410164
Eirik WatterdalBækkelagets SK3018652
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889

H17-20 NM (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Karl FremstadHalden SK3598547
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Henrik HaugKongsberg OL3591757
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308
Einar LundKongsberg OL3395563
Håkon LundKongsberg OL3396256
Aksel MadslienNydalens SK3714870
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Sander H. RogndokkenFet OL3476496
Tord StrandKongsberg OL3712049
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159
Øyvind WiggenByåsen IL3560604

D21 NM (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne DæhliHalden SK3618022
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Ingjerd MyhreKongsberg OL3094398
Anna UlvensøenNTNUI3045911
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050

D17-20 NM (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687
Åse BerganNydalens SK3612249
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF11123
Anne EikenKongsberg OL3599107
Åshild Faller RåheimFet OL3571981
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Julie HjortlandLarvik OK3656196
Guro JordheimHemsedal IL3391638
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Kristiane RogstadKongsberg OL3598224
Synne StrandAsker Skiklubb3739596
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torleif AhlsandKjelsås IL3234192
Kjetil BjørloHalden SK
Gjermund GravirAsker Skiklubb
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb3732500

D40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Isa HeggedalKonnerud IL
Hanne Lerche RaadalHalden SK3608270
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb

H50 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Nils Inge BrurbergSturla, IF123456
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK3632411
Kjetil EspedalNydalens SK
Kim Farnes HansenLierbygda OL3380912
Lars FremstadLarvik OK3597705
Stein H. HagenFossum IF3448610
Ole Petter HaugenNydalens SK3554417
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Nils HæstadFossum IF
Erlend Hermod RåheimFet OL
Erlend SlokvikNydalens SK
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb3505120
Øystein WiggenByåsen IL3560349

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Anne MadslienNydalens SK3327434
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb3505211

H60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL3739737

H15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange3638889
Eskil FrøislandVang OL3576477
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068
Even LindaasElverum OK3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

D15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Ingrid MadslienNydalens SK3739810
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200
Lotte MyklemyrEiker OL3643228
Maren NorderudTyrving IL3668670
Kathinka RogstadKongsberg OL3599057
Tale StrandKongsberg OL3630720
Sarah WølloKongsberg OL3656295

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Sondre Zahl HagenFossum IF3447885
Snorre SlokvikNotodden OL3488665
Åsmund SlokvikNotodden OL3488517
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne HaavengenKongsberg OL3397643
Kristin Melby JacobsenLardal OL3630308
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

H10-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL

D10-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Hanna SpangbergKonnerud IL

Direkte Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll
Mette SpangbergKonnerud IL
Stig WiestVang OL

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL
Jon StrandKongsberg OL

Annonser

IOF Eventor