Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM ski-o mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NM ski-o mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 6 februar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 169 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD17 NM3698677
Zsuzsa FeyAsker SkiklubbD17 NM3406790
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD15-163567971
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH17 NM3385135
Gjermund GravirAsker SkiklubbH40
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH17 NM3502952
Anders HaugeAsker SkiklubbH17 NM3419215
Axel HoveidAsker SkiklubbH17 NM3734308
Tommy JauhojärviAsker SkiklubbH403732500
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH17 NM3638103
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD17 NM3718798
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD15-163719200
Trygve MyhrAsker SkiklubbH15-163422698
Synne StrandAsker SkiklubbD17 NM3739596
Hans-Ingar SætraAsker SkiklubbH503505120
Siri Scherdin SætraAsker SkiklubbD503505211
Johan Teodor WestlyAsker SkiklubbH17 NM3545159
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD17 NM3400611
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH15-163478054
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD17 NM3502523

Berger og Svelvik OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trude HansenBerger og Svelvik OLD40
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OLN-åpen

Byåsen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein WiggenByåsen ILH503560349
Øyvind WiggenByåsen ILH17 NM3560604

Bækkelagets SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD17 NM3623527
Eirik WatterdalBækkelagets SKH17 NM3018652

Eiker OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lotte MyklemyrEiker OLD15-163643228
Vegard MyklemyrEiker OLH17 NM3553393
Ida Solberg SvenneEiker OLDirekte Lang

Elverum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even LindaasElverum OKH15-163651452

Fet OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander H. RogndokkenFet OLH17 NM3476496
Erlend Hermod RåheimFet OLH50

Fossum IF (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH17 NM3625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD17 NM3624384
Morten FismenFossum IFH40
Kathinka Zahl HagenFossum IFD10-123521564
Sondre Zahl HagenFossum IFH13-143447885
Stein H. HagenFossum IFH503448610
Erling HjermstadFossum IFH17 NM3722337
Ragnhild HjermstadFossum IFD17 NM3389483
Åsne Naadland HoloFossum IFD15-163725991
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH15-163625530
Nils HæstadFossum IFH50
Eivind Berner MyhreFossum IFH15-163652666
Birk Felland SætnanFossum IFH13-143636339
Knut Jostein SætnanFossum IFH403408382

Hadeland OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OLD50
Jo Randar HolmøyHadeland OLH10-12
Bjørnar KvåleHadeland OLH17 NM3668084
Hanne KvåleHadeland OLD50
Ove SætraHadeland OLH17 NM3677697
Øyvind WatterdalHadeland OLH17 NM3011889

Halden SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SKD15-163694023
Kjetil BjørloHalden SKH40
Marianne DæhliHalden SKD17 NM3618022
Hanne Lerche RaadalHalden SKD403608270

Heming Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming OrienteringH503508322
Signe Astrup ArnesenHeming OrienteringD403508165
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH17 NM3398070
Harald Eide-FredriksenHeming OrienteringH403729126
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH13-143671013
Kasper FosserHeming OrienteringH17 NM3662384
Kåre Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH13-14
Ola Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH40

Hemsedal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guro JordheimHemsedal ILD17 NM3391638

IL Koll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL KollH10-123653292

IL Tyrving (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Solveig Eline BergIL TyrvingD15-163698198
Maren NorderudIL TyrvingD15-163668670

Kongsberg OL (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD15-163659711
Helene EgerKongsberg OLD15-163708633
Johan EgerKongsberg OLH13-143707791
Marte EgerKongsberg OLN-åpen
Anne Willkommen EikenKongsberg OLD17 NM3599107
Idunn HaavengenKongsberg OLD17 NM3607629
Marlin HaavengenKongsberg OLD15-163475951
Åsne HaavengenKongsberg OLD13-143397643
Henrik HaugKongsberg OLH17 NM3591757
Ingvild LangeggenKongsberg OLD15-163691557
Einar LundKongsberg OLH17 NM3395563
Håkon LundKongsberg OLH17 NM3396256
Ingjerd MyhreKongsberg OLD17 NM3094398
Kathinka RogstadKongsberg OLD15-163599057
Kristiane RogstadKongsberg OLD17 NM3598224
Jon StrandKongsberg OLN-åpen
Tale StrandKongsberg OLD15-163630720
Tord StrandKongsberg OLH17 NM3712049
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLH603739737
Åsne Skram TrømborgKongsberg OLD17 NM3709573
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH13-143656253
Sarah WølloKongsberg OLD15-163656295

Konnerud IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders AmundsenKonnerud ILH10-123636735
Jenny BaklidKonnerud ILD15-163122363
Jørgen BaklidKonnerud ILH17 NM3596343
Lars BaklidKonnerud ILH403382678
Oskar BaklidKonnerud ILH10-12
Joar GjerdahlKonnerud ILH17 NM
Isa HeggedalKonnerud ILD40
Aslak HeimdalKonnerud ILH15-163376068
Audun HeimdalKonnerud ILH17 NM3390408
Tove HeimdalKonnerud ILD503719333
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud ILH17 NM3319589
André JægtvikKonnerud ILH40
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD15-163645793
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD13-14212335

Lardal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Melby JacobsenLardal OLD13-143630308
Marit Melby JacobsenLardal OLD17 NM3481462

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars FremstadLarvik OKH503597705
Julie HjortlandLarvik OKD17 NM3656196

Lierbygda OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kim Farnes HansenLierbygda OLH503380912
Gunhild HennumLierbygda OLD503607322

Lillomarka OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLD17 NM3674363
Joar OldernesLillomarka OLH17 NM3568987
Eivind TonnaLillomarka OLH17 NM3410164

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD17 NM3593050

Modum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Syver Røhnebæk KongsrudModum OLH17 NM3655255

Måren OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linn Mei WaalerMåren OKD15-163611019

Notodden OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OLD13-143700697
Rune EngehultNotodden OLDirekte Lang3486859
Randi MorkNotodden OLDirekte Kort3487063
Kristin NordgårdNotodden OLD13-143642469
Snorre SlokvikNotodden OLH13-143488665
Åsmund SlokvikNotodden OLH13-143488517

NTNUI (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre Jansson HaverstadNTNUIH17 NM3374444
Jørgen MadslienNTNUIH17 NM3684511
Anna UlvensøenNTNUID17 NM3045911
Marta UlvensøenNTNUID17 NM3676871

Nydalens SK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SKD17 NM3249687
Jon Iver BakkenNydalens SKH503561305
Marte Madslien BakkenNydalens SKD13-143641230
Kjetil EspedalNydalens SKH50
Tobias EspedalNydalens SKH13-143670999
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH17 NM3498821
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH15-163636453
Ole Petter HaugenNydalens SKH503554417
Torstein HoleNydalens SKH403386588
Elias JonssonNydalens SKH17 NM3561495
Isak JonssonNydalens SKH15-163602398
Maria JonssonNydalens SKD50
Lars LystadNydalens SKH17 NM
Aksel MadslienNydalens SKH17 NM3714870
Anne MadslienNydalens SKD503327434
Ingrid MadslienNydalens SKD15-163739810
Kari MadslienNydalens SKD503552866
Erlend SlokvikNydalens SKH50
Jørgen WulfsbergNydalens SKH17 NM3561404

Oddersjaa SSK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKH17 NM3575644
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKH503632411

OK Øst (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørnar TollefsenOK ØstH17 NM

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-TrollH15-163561198
Kjersti SmåstuenOL Toten-TrollD40

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleOL Vallset/StangeH15-163638889

Raumar Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathilde SønsterudbråtenRaumar OrienteringDirekte Lang
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringD13-143501137
Ståle SønsterudbråtenRaumar OrienteringDirekte Lang

Sandefjord OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OKD40
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKH17 NM3441508

Sturla, IF (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IFD17 NM11123
Nils Inge BrurbergSturla, IFH50123456
Geir Holm GundersenSturla, IFH503559564
Johan Kristian UndelandSturla, IFH15-163738093
Karl Anton UndelandSturla, IFH403738721

Vang OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OLH15-163515509
Eskil FrøislandVang OLH15-163576477
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH15-163659539
Fredrik SveenVang OLH15-163711017
Heidi Therese WiestVang OLD17 NM3574712
Stig WiestVang OLH50

Wing OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian HohlWing OKH17 NM3694288
Lars Hol MoholdtWing OKH17 NM3678315

Annonser

IOF Eventor