Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM ski-o mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM ski-o mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 6 februar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 169 påmeldte deltakere.

H17 NM (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Joar GjerdahlKonnerud IL
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Henrik HaugKongsberg OL3591757
Anders HaugeAsker Skiklubb3419215
Sindre Jansson HaverstadNTNUI3374444
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Erling HjermstadFossum IF3722337
Christian HohlWing OK3694288
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308
Elias JonssonNydalens SK3561495
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL3319589
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Einar LundKongsberg OL3395563
Håkon LundKongsberg OL3396256
Lars LystadNydalens SK
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103
Aksel MadslienNydalens SK3714870
Jørgen MadslienNTNUI3684511
Lars Hol MoholdtWing OK3678315
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Sander H. RogndokkenFet OL3476496
Syver Røhnebæk KongsrudModum OL3655255
Tord StrandKongsberg OL3712049
Ove SætraHadeland OL3677697
Bjørnar TollefsenOK Øst
Eivind TonnaLillomarka OL3410164
Eirik WatterdalBækkelagets SK3018652
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159
Øyvind WiggenByåsen IL3560604
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404

D17 NM (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF11123
Marianne DæhliHalden SK3618022
Anne EikenKongsberg OL3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Julie HjortlandLarvik OK3656196
Guro JordheimHemsedal IL3391638
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Ingjerd MyhreKongsberg OL3094398
Kristiane RogstadKongsberg OL3598224
Synne StrandAsker Skiklubb3739596
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573
Anna UlvensøenNTNUI3045911
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523

H40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL3382678
Kjetil BjørloHalden SK
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Morten FismenFossum IF
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Gjermund GravirAsker Skiklubb
Torstein HoleNydalens SK3386588
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb3732500
André JægtvikKonnerud IL
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Karl Anton UndelandSturla, IF3738721

D40 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Stine ArntzenSandefjord OK
Trude HansenBerger og Svelvik OL
Isa HeggedalKonnerud IL
Hanne Lerche RaadalHalden SK3608270
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll

H50 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Nils Inge BrurbergSturla, IF123456
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK3632411
Kjetil EspedalNydalens SK
Kim Farnes HansenLierbygda OL3380912
Lars FremstadLarvik OK3597705
Stein H. HagenFossum IF3448610
Ole Petter HaugenNydalens SK3554417
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Nils HæstadFossum IF
Erlend Hermod RåheimFet OL
Erlend SlokvikNydalens SK
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb3505120
Stig WiestVang OL
Øystein WiggenByåsen IL3560349

D50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Gunhild HennumLierbygda OL3607322
Maria JonssonNydalens SK
Hanne KvåleHadeland OL
Anne MadslienNydalens SK3327434
Kari MadslienNydalens SK3552866
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb3505211

H60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL3739737

H15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange3638889
Eskil FrøislandVang OL3576477
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068
Isak JonssonNydalens SK3602398
Even LindaasElverum OK3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Fredrik SveenVang OL3711017
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

D15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Ingrid MadslienNydalens SK3739810
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200
Lotte MyklemyrEiker OL3643228
Maren NorderudTyrving IL3668670
Kathinka RogstadKongsberg OL3599057
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Tale StrandKongsberg OL3630720
Linn Mei WaalerMåren OK3611019
Sarah WølloKongsberg OL3656295

H13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EgerKongsberg OL3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Sondre Zahl HagenFossum IF3447885
Snorre SlokvikNotodden OL3488665
Åsmund SlokvikNotodden OL3488517
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

D13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Emma EngehultNotodden OL3700697
Åsne HaavengenKongsberg OL3397643
Kristin Melby JacobsenLardal OL3630308
Kristin NordgårdNotodden OL3642469
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3501137
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

H10-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders AmundsenKonnerud IL3636735
Oskar BaklidKonnerud IL
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Jo Randar HolmøyHadeland OL

D10-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564

Direkte Lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune EngehultNotodden OL3486859
Ida Solberg SvenneEiker OL
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering

Direkte Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi MorkNotodden OL3487063

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL
Jon StrandKongsberg OL
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL

Annonser

IOF Eventor