Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåbærløpet/MOT.TV-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blåbærløpet/MOT.TV-cup
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 18 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 247 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Martin HalvorsenStokke IL224276
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn192296
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Maike RöhrsStokke IL223967
Tuva Aasrum SandmoeLardal OL184142
Victoria StørenBø OL

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Ingrid LestebergKongsberg OL95250

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Pernille HalvorsenStokke IL197757
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Emilie StørenBø OL176315

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanna NysæterSkien OK201437
Elise StørenBø OL203364
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Kristin JohanssonHedrum OL501843
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Mette Spangelo WoldOK Horten204535

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Mariann RoeBø OL227787

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Linda FredhMåren OK184147
Elin GravningenStokke IL203626
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Liv KnudtzonOL Tønsberg og omegn199626
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Liv SchjervenLardal OL82130
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Astrid BrevikStokke IL159003
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Hege MelbyLardal OL154290
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Tone StoklandSandefjord OK188461

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Inger NergaardStokke IL198006
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gun JørgensenPorsgrunn OL153299
Karin KittilsenStokke IL211474
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Gaute NysæterSkien OK170884
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Tollef TjentlandLardal OL82132

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Martin DybvikStokke IL195896
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Simen GravningenStokke IL177257
Henrik R HoltHedrum OL186936
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BrevikStokke IL211588
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Karl Mathias WoldOK Horten207850

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders RemmePorsgrunn OL229424
Arnfinn SørumSkien OK80591
Karl Terje WoldOK Horten207849

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Morten FredhMåren OK208419
Helge GisholtOK Skeidi94900
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Sindre R HoltHedrum OL203283
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933
Ola LestebergKongsberg OL211224
Frode NysæterSkien OK184473
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Jørn SundbyLarvik OK159035
Siggen YtrehusBø OL217280

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL195593
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Robert FredriksenNotodden OL62763
Steinar LandeBø OL88666
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207901
Trond FossSandefjord OK205484
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Morten HamreIL Hauken89505
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Gisle NysæterSkien OK217460
Arne NåtedalOL Trollo222200
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Øyvind StørenBø OL203258

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Arne KristensenStokke IL96681
Rune RøedStokke IL197822

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss197796
Morten JohansenOK Moss221022
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Espen RaastadSkien OK211809

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL94133
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK78000
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Trygve FosseGimle IF226420
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Odd GunbjørnsenKonnerud IL186282
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Anton LommeHedrum OL203285
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

D17B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Mia EngehultNotodden OL197857
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Elin SlokvikNotodden OL93987
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092

H17B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL222638

Direkte C lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene MeenPorsgrunn OL

D -10N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

H -10N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niclas GunnerødStokke IL159929

Annonser

IOF Eventor