Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skjærgårdssprinten/KM Sprint Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skjærgårdssprinten/KM Sprint Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 1 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 231 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Jens G. DybvikStokke IL195951
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL209677

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn80965
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BruserudOL Trollo209823
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Malene NysæterSkien OK39092
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227508
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Elise StørenBø OL203364
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Elin SlokvikNotodden OL93987

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rita Harriet Bakken FremstadLarvik OK216666
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Nina BrodahlStokke IL209878
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Linn Hege RosoLardal OL222631
Ingvild Løver ThonModum OL206465
Emilie WestinPorsgrunn OL203458

D 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie HjortlandLarvik OK187327
Martine TopstadLarvik OK180812
Tonje VassendFossum IF191267

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Cathrine LøyningFossum IF
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Guro VassendFossum IF220954

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Elin GravningenStokke IL203626
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Trude NysæterSkien OK402610
Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK82124

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mona BakkePorsgrunn OL226241
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Kristin BruserudOL Trollo216680
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hanne Løver ThonModum OL206288
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid BertelsenPorsgrunn OL199755
May NordkveldeHedrum OL187231
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Rita RaastadSkien OK147726
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Turid GiilRond OL69013
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Turid VongravenSkien OK184464

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Aud KjemperudEiker OL184662
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gun JørgensenPorsgrunn OL153299
Karin KittilsenStokke IL62274

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Gaute NysæterSkien OK170884
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Tollef TjentlandLardal OL82132

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Bendik Schia LøeNotodden OL89009
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Vebjørn Undstad RostadmoIL BUL-Tromsø181799

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Simen GravningenStokke IL177257
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Peder Torhaug-MollerudLarvik OK222694

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Kristian FremstadLarvik OK186863

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK413048
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter RuudOK Horten160834
David SolliSkien OK219554

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487

H 17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Henrik BertelsenPorsgrunn OL186854
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Sindre R HoltHedrum OL203283
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501

H 19-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Karl FremstadHalden SK191178
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Jarle LysnesHedrum OL203389
Oskar StørmerFossum IF209002
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Robert FredriksenNotodden OL62763
Lars FremstadLarvik OK211281
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Gisle NysæterSkien OK217460
Kristian StenerudNTNUI196723

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore DeinbollSturla, IF209841
Kenneth DybvikStokke IL195593
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Per Rune OmfjordOddersjaa SSK116896

H 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond FossSandefjord OK205484
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Morten HamreIL Hauken89505
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Øyvind StørenBø OL203258
Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø181800

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BakkePorsgrunn OL226240
Jan GatevoldPorsgrunn OL68057
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje GullordGjø-Vard OL176204
Espen RaastadSkien OK211809

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL94133
Dag KristensenOK Skeidi206256
Eilef LandsverkSkien OK127169
Rune LaurantsenSkien OK114912
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Bernt TollefsenIL GeoForm89695

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Frank EliassenSandefjord OK174991
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Anton LommeHedrum OL203285

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per KristensenOK Skeidi206292
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor