Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang Buskerud

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM lang Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 3 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 248 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 17-18500002

Berger og Svelvik OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLD 70-188991
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OLH 21-222456

Botne SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thorolf TrolsrudBotne SKH 70-60900
Hjørdis ØvreåsBotne SKD 70-221257
Magnar ØvreåsBotne SKH 70-186281

Bø OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Chr. HagenBø OLH 60-94133
Jon KvisliBø OLH 17-A kort154622
Arne LandeBø OLH 70-176161
Steinar LandeBø OLH 21-88666

Eiker OL (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OLH 17-A kort153876
Hans Roar BakkenEiker OLH 65-209778
Leif Kåre BessebergEiker OLH 50-78377
Ane DyrkornEiker OLD 17-18180221
Thea DyrkornEiker OLD 17-18181872
Vidar ElvekrokEiker OLH 60-221493
Sølvi FossøyEiker OLD 21-211620
Christine HoenEiker OLD 15-16192291
Aud KjemperudEiker OLD 60-184662
Solveig Moen LetmolieEiker OLD 15-16211356
Silje MorlandstøEiker OLD 15-16149684
Heidi MyklemyrEiker OLD 40-173452
Lotte MyklemyrEiker OLD 15-16221082
Ole MyklemyrEiker OLH 40-200390
Vegard MyklemyrEiker OLH 17-18192295
Anne Marthe PeveriEiker OLD 21-152757
Gjermund RørenEiker OLH 50-173451
Tomine Lysaker SandenEiker OLD 15-16185888
Kenneth SandvoldEiker OLH 21-401430
Åmund TonnaEiker OLH 65-94933

Fossum IF (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21-500294
Audun Rognerud BøeFossum IFH 17-18219300
Martin Borge HeirFossum IFH 17-18174826
Morten HeirFossum IFH 50-178354
Ragnhild HjermstadFossum IFD 19-20157480
Tarjei HoloFossum IFH 21-203231
Øystein HoloFossum IFH 50-84871
Borger MelsomFossum IFH 21-199998
Einar MelsomFossum IFH 21-183652
Leif StørmerFossum IFH 21-203638
Oskar StørmerFossum IFH 19-20209002

Fredrikstad SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SKD 21-500259
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKH 17-A kort192303

Hemsedal IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Neil MarstonHemsedal ILH 40-483542
Halvor RudningenHemsedal ILH 13-14216820
Sissel RudningenHemsedal ILD 17-A kort136944
Vendula SramkovaHemsedal ILD 21-165788
Elin UlsakerHemsedal ILD 17-18136940
Endre UlsakerHemsedal ILH 17-A kort229630
Sindre UlsakerHemsedal ILH 13-14155779

Kongsberg OL (74)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne AamodtKongsberg OLD 11-12221318
Arne BerganKongsberg OLH 11-12184532
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD 15-16500244
Paul BisethKongsberg OLH 70-78849
Finn BjørtuftKongsberg OLH 65-401608
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLD 13-14193062
Helene Brandal SøftingKongsberg OLD 11-12193063
Torgeir BrandalKongsberg OLH 50-192953
Asbjørn BræckKongsberg OLH 75-181805
Hanne BræckKongsberg OLD 70-98986
Sølve DrageKongsberg OLH 15-16211391
Vetle DrageKongsberg OLH 13-14182097
Helene EgerKongsberg OLD 15-16215112
Johan EgerKongsberg OLH 13-14500586
Marte EgerKongsberg OLD -10196871
Andrea Willkommen EikenKongsberg OLD 17-18209818
Anne EikenKongsberg OLD 17-18190660
Barbara Willkommen EikenKongsberg OLD 40-220733
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLD 13-14210112
Ingvild GustafssonKongsberg OLD 11-12203004
Idunn HaavengenKongsberg OLD 17-18167389
Marlin HaavengenKongsberg OLD 15-16206386
Åsne HaavengenKongsberg OLD 13-14202045
Henrik HaugKongsberg OLH 17-18178360
Rolf Trygve HaugKongsberg OLH 13-14192397
Trygve HeggedalKongsberg OLH 19-20214978
Leiv HopeKongsberg OLH 75-200585
Erik HøivoldKongsberg OLH 50-217636
Iselin HøivoldKongsberg OLD -10
Marianne HøivoldKongsberg OLD 40-155651
Selma HøivoldKongsberg OLD 13-14155652
Ingar HåkonsenKongsberg OLH 70-208631
Vegard Holm JohannesenKongsberg OLH 13-14179399
Christina Maria KasinKongsberg OLD 21-500238
Knut KjemhusKongsberg OLH 75-158461
Erlend LangeggenKongsberg OLH 13-14211331
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 15-16192879
Marte Karine LarsenKongsberg OLD 15-16146580
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLD 17-18205915
Eirik LestebergKongsberg OLN-åpen95246
Ingrid LestebergKongsberg OLD -1095250
Håkon LundKongsberg OLH 17-18500550
Olav LundKongsberg OLH 13-14175917
Halvor LøkenKongsberg OLH 11-12206488
Celine RenardKongsberg OLD 21-201981
Damien RenardKongsberg OLH 21-201971
Elise RenardKongsberg OLD -10201982
Mathis RenardKongsberg OLN-åpen209723
Kathinka RogstadKongsberg OLD 15-16210056
Kristiane RogstadKongsberg OLD 17-18209948
Jane RødderKongsberg OLD 50-182060
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OLH -10192421
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLD 11-12204756
Endre SandKongsberg OLH 11-12172219
Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OLD 13-14216921
Selma Sembsmoen-SchleisKongsberg OLD 11-12N187217
Stine Sembsmoen-SchleisKongsberg OLN-åpen217171
Sølve Sembsmoen-SchleisKongsberg OLN-åpen217477
Hilde StorløkkenKongsberg OLD 50-216985
Tale StrandKongsberg OLD 15-16158096
Adele TeigenKongsberg OLN-åpen204618
Karoline TorøKongsberg OLD 13-14183883
Roar TønnessenKongsberg OLH 17-A kort198916
Andrea VaneboKongsberg OLD 15-16208586
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH 13-14159022
Sarah WølloKongsberg OLD 15-16159005
Finn Åge ØsternKongsberg OLH 80-86980
Lise Østlid BagstevoldKongsberg OLD 21-145295
Hans Otto ØverbyKongsberg OLH 40-217554
Håkon ØverbyKongsberg OLN-åpen217391
Mari ØverbyKongsberg OLD 13-14217555
Eimund Øverli BergKongsberg OLN-åpen206904
Ingvild Øverli BergKongsberg OLD 11-12191202
Vegard Øverli BergKongsberg OLH 15-16189060

Konnerud IL (37)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud ILH 17-A kort500118
Jenny BaklidKonnerud ILD 15-16214922
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-18201651
Lars BaklidKonnerud ILH 40-220872
Oskar BaklidKonnerud ILH 11-12212561
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 17-18187171
Trond BaklidKonnerud ILH 50-500289
Henning GaarderKonnerud ILH 70-210912
Erik Feyling HaareKonnerud ILH 21-184369
Hans Lyder HaareKonnerud ILH 65-186999
Isa HeggedalKonnerud ILD 40-500011
Aslak HeimdalKonnerud ILH 15-16192570
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-181855
Isabel HeitmannKonnerud ILD -10212693
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILH -1077057
Håvard HågårdKonnerud ILH 40-187048
Julie Økern HågårdKonnerud ILN-åpen226183
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 17-18203655
Birgit Økern JensenKonnerud ILD 40-203656
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud ILH 21-158399
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud ILD 15-16212321
Hans Jørgen KrogstieKonnerud ILH 17-C221162
Ina Cecilie LandroKonnerud ILD 40-200367
Vetle Lysaker NorbomKonnerud ILH 13-14180942
Reno PapeKonnerud ILH 11-12187180
Andrea RanvikKonnerud ILD 15-16154062
Anniken RanvikKonnerud ILD 15-16154061
Steinar RuudKonnerud ILH 75-210997
Erik SaugerudKonnerud ILH 50-187097
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 15-16198019
Hanna SpangbergKonnerud ILD -10212139
Hedda SpangbergKonnerud ILD 13-14212664
Mette SpangbergKonnerud ILD 40-173215
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILH 17-18219380
Mari Landro SvingheimKonnerud ILD 15-16173015
Njål SvingheimKonnerud ILH 50-200368
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 13-14212335

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH 70-159034

Lierbygda OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLH 17-A kort228430
Kim Farnes HansenLierbygda OLH 50-201500
Helga HaverstadLierbygda OLD 60-129726
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OLH 50-158107

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matthew SpeakeLillomarka OLH 21-204099

Modum OL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvar BraatenModum OLH 50-91370
Mats Olsen ByeModum OLH 11-12211926
Roar ByeModum OLH 50-193869
Lars EnerhaugenModum OLH 40-211550
Kjell GrønhovdModum OLH 70-501141
Svein GrønhovdModum OLH 65-80607
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OLD 50-10016
Hilde HovdenakModum OLD 40-191353
Maren KoplandModum OLD 21-86844
Sirpa LiljaModum OLD 60-198084
Johanna Sofie LongfjeldModum OLD 13-14212818
Jørn-Are LongfjeldModum OLH 40-205438
Anne Mia OlsenModum OLD 40-177687
Marianne Solheim SandbergModum OLD 17-A kort228432
Bård StangModum OLH 65-66652
Marta StangModum OLD 65-144646
Hanne Løver ThonModum OLD 40-501171
Ingvild Løver ThonModum OLD 17-18206465
Erik TrøenModum OLH 21-86874

Notodden OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald KvisliNotodden OLH 50-207900
Sveinung RekaaNotodden OLH 65-480043
Heidi SchatvetNotodden OLD 50-207905

Nydalens SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SKH 21-193877
Daniel FløtreNydalens SKH 21-193116
Halvor SaunesNydalens SKH 21-195811

OL Trollo (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Rønning JensenOL TrolloH 65-171167

Porsgrunn OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jiri UrvalekPorsgrunn OLH 65-184537

Ringerike OL (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OLH 13-1468556
Tuva Aas StræteRingerike OLD 15-16175835
Knut AasRingerike OLH 50-181874
Marion AmundsenRingerike OLD 17-A kort215577
Kari ArnestadRingerike OLD 40-60523
Lars-Inge ArnevikRingerike OLH 21-400732
Line Skjevik ArnevikRingerike OLD 40-400723
Oskar ArnevikRingerike OLH 15-16160184
Sander ArnevikRingerike OLH 17-1887545
Even Amundsen BjørkliRingerike OLH 13-16C217088
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OLH 17-C220778
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLH 13-14217086
Ole Einar DalenRingerike OLH 75-192563
Morten DåsnesRingerike OLH 60-198537
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OLD 15-16220828
Nora Marie EnerhaugenRingerike OLD 13-14220720
Jon Erland FossaasRingerike OLH 17-A kort176069
Oskar FossåsRingerike OLH 13-16C175968
Helge GrafferRingerike OLH 50-205398
Sverre GrafferRingerike OLH 15-16192203
Kristian KihleRingerike OLH 50-160321
Frode LøsetRingerike OLH 50-192394
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLH 13-14142787
Martin Nøkleby MellingRingerike OLH 11-12193917
Stig MellingRingerike OLH 40-215004
Anne Guro NøklebyRingerike OLD 40-87530
Helge RevhaugRingerike OLH 70-214964
Kari StrandeRingerike OLD 65-87520
Juha VienaRingerike OLH 50-61055
Live Joronn YtrehusRingerike OLD 60-61051

Røyken OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nora Christine HansenRøyken OLD 11-12213005
Øyvind Roger HansenRøyken OLH 50-500590
Mina Akiko JohnsenRøyken OLD 11-12212043
Marie KvarmeRøyken OLD 11-12183830
Linus Hognestad SennelsRøyken OLH 11-12212987

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete Synnøve B HoviSkien OKD 50-184157

Sturla, IF (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IFH 75-206426
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFH 17-18159613
Elling FrøvollSturla, IFH 75-195892
Anders GustafssonSturla, IFH 17-A kort189130
Geir Holm GundersenSturla, IFH 60-221187
Ine InstanesSturla, IFD 13-14199367
Malene InstanesSturla, IFD 13-14199366
Stig InstanesSturla, IFH 17-A kort145113
Tanja InstanesSturla, IFD 40-226658
Lukas KlausenSturla, IFH 13-14213015
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFH 70-156918
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFH 13-14211840
Harald ThonSturla, IFH 60-209837
Johan Kristian UndelandSturla, IFH 15-16144063
Helle Egeberg VáriSturla, IFD 50-159664
Tibor VáriSturla, IFH 50-159623
Linda VerdeSturla, IFD 65-209838

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alan CherryVaregg FleridrettH 21-200459

Annonser

IOF Eventor