Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 1
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 3 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

Herrer (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AxelssonHalden SK198850
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Kjetil BjørloHalden SK187303
Christoph BrandtTyrving IL
Rémi DuboisIFK Göteborg
Magne DæhliHalden SK201506
Fredrik EliassonHalden SK158089
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Karl FremstadHalden SK191178
Thierry GueorgiouKalevan rasti222275
Mats HaldinHalden SK215121
Markus HolterHalden SK160885
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Jarkko HuovilaHalden SK410995
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Mats NordbrødenHalden SK184943
Peter NordbrødenHalden SK184944
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Matthieu PuechIFK Göteborg184340
Andreas RüedlingerHalden SK186518
Santeri SilvennoinenKalevan rasti208095
Øyvind StoksethHalden SK172140
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Frederic TranchandPaimion Rasti146651
Kristian VadHalden SK485315
Torben Christian WendlerFredrikstad SK210721
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644

Damer (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isia BassetOK Denseln
Gina GranstedtHalden SK193887
Bodil HelgerudHalden SK158822
Lizzie InghamHalden SK216466
Susen LöschÄrla IF
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Helen PalmerHalden SK190327
Resi RathmannSV Schmalkalden 04
Jo ShepherdHalden SK85408

Gutter (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

Jenter (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Lisa JenssenHalden SK184540
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Nora TorgersenHalden SK204761

Åpen mellom (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BackstrømHalden SK182029
Jan GranstedtHalden SK89402
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Lars Erik MyhreHalden SK93942
Sture OttesenIndre Østfold OK216306

Åpen kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Margrete KrageSarpsborg OL206024
Bente LineIndre Østfold OK190571
Claus NorstedHalden SK215109
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Jakob TorgersenHalden SK204760

Annonser

IOF Eventor