Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Bøløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Bøløpet
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: søndag 8 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 126 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Jesper Langeveld SasBø OL
Lilla Langeveld SasBø OL
Mads Langeveld SasBø OL
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iril RingheimLarvik OK180714

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie StørenBø OL176315

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe EngelstadLardal OL154310

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Elise StørenBø OL203364

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Camilla StridsklevTyrving IL169675

D 17-B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine HandstangerKolbotn og Skimt OL
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Rita RaastadSkien OK147726
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK114854
Elin SlokvikNotodden OL93987
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Ana Maria WilhelmsenLarvik OK212122

D17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL80720

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK184339
Jorunn IsaksenPorsgrunn OL213676
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Liv SchjervenLardal OL82130
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Heidi SchatvetNotodden OL153704
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johnny Stålberg FosslandBø OL104483

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Bernard HandstangerKolbotn og Skimt OL
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Trygve Børte NomelandKristiansand OK221217
Iver RingheimLarvik OK195549
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL159668

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald HoviSkien OK184572
Frode KonstTyrving IL199440
Morten Nilstad PettersenTyrving IL222251
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953

H 17-B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL153876
Morten AndresenOK Skeidi187234
Martin EdvardsenLarvik OK212050
Eivind KløvstadSandefjord OK129091
Ronny NelsonLardal OL206255
Asbjørn RoeLarvik OK211615
Jan Arild RyggSande Sportsklubb62118
David SolliSkien OK219554

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Morten HamreIL Hauken89505
Steinar LandeBø OL88666
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL157164
Øyvind StørenBø OL203258
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Jarle BotnenBø OL170925
Jan GatevoldPorsgrunn OL68057
Helge GisholtOK Skeidi94900
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Harald KvisliNotodden OL207900
Harald OmlandSkien OK
Espen RaastadSkien OK211809
Tom SagaSkien OK207744

H 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Helge CeebergHedrum OL186972
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Kjell DolvaSkien OK185921
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul BisethKongsberg OL78849
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Ragnar HillestadLardal OL159034
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Olav MostaulHøydalsmo IL39177
Hallvard MyrvollBø OL88672
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Olav SolbergBø OL203367
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK60900

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv HopeKongsberg OL200585
Helge TvedtenLarvik OK169252

Åpen lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølvi FossøyEiker OL211620
Arvid NelsonLardal OL141022
Jon SolbergBø OL203365

Åpen mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag-Øyvind Olsen DjuvikBø OL154624

Åpen kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen SlokvikNotodden OL197971
Reidar SlokvikNydalens SK159668

Annonser

IOF Eventor