Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp på Krossberg

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp på Krossberg
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 18 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margot AsheimSUS BIL150445
Marysa CasteletJWC BIL200365
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Rowena NaileJWC BIL410021
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Hilde OhrGanddal IL213113
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

Damer - mellomlang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Gro MarieroKlubbløs214813
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

Damer - lang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Heidi LangelandStavanger kommune BIL186994

Herrer - kort løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Paul R. CarrCapgemini BIL62809
Théodore DenieulJWC BIL96860
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960

Herrer - mellomlang løype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)145059
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Bjørn BjellandGanddal IL141098
Denis CasteletJWC BIL200472
Elias EidsvågGanddal IL213012
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Stein Arve FinnestadCapgemini BIL67806
Bjarne GimreGanddal IL165888
Ole Petter HaukaasSola kommune BIL142841
Arne HetlelidNOTEAM195960
Per Ivar HovstadStatoil BIL200482
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Trond LamarkGanddal IL184425
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering155032
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Per Frode SandalGanddal IL206297
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Arild SvihusGanddal IL206298
Nils John VestølKlubbløs158042

Herrer - lang løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Bertrand DenieulJWC BIL412336
Per Olav EspegrenAarhus 1900 Orientering207765
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Inge LølandKlubbløs129301
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Geir SandÅlgård Orientering181660
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128

Herrer - XLang (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

Damer- XLang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Annonser

IOF Eventor