Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Furugampen 2016

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Furugampen 2016
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 1 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 177 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Eline Malmo JordheimVang OL217704
Eskil Malmo JordheimVang OL217842
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Julie Libak- FeiringLøten o-lag
Marte Libak- FeiringLøten o-lag92147
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Peder MoOL Toten-Troll223878
Helene ScheeleNydalens SK211807
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL212670

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Maren HenriksenHalden SK190259
Anja HoleFørde IL206017
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Marie ScheeleNydalens SK213757
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Oda ScheeleNydalens SK501067
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Berthe TesloHadeland OL413058
Jenny WinsvoldSentrum OK204119

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maiken EllingsenHamar OK129728
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Mari McCarthy RørlienFossum IF126998

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ingeborg RognstadHadeland OL155546

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Ingvild GjessingVang OL181651
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering501170
Else Kristine LienLøten o-lag96177
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Tone Bleken RudVang OL173480
Nina SmestadLøten o-lag155083
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK223622

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering501148
Anita E. HoleFørde IL501592
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D 35- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elianne HanebergVang OL176153
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Astrid KravdalGjø-Vard OL222718
Line Merete LibakLøten o-lag217388
Hanne Marie LiumElverum OK500551
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Yngvild MalmoVang OL66654
Guro MoOL Toten-Troll126639
Mari Norgård PetershagenHamar OK211469

D 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Kari MadslienNydalens SK201959
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Eli StensliLøten o-lag501070
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Guri LarssenLillehammer OK312781
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Rønnaug SagbakkenLøten o-lag87091
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Berit RøsteRingsaker OK153306

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Vegar HoleFørde IL206016
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering212626
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Simen Spets StorhovFreidig203586

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Stian LundteppenElverum OK222148
Anders SkjesetVang OL501416
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Sveinung SyversenHamar OK485466
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HasliSnertingdal IF Orientering158846
Knut Even HoleFørde IL211179
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL222638
Stein SandakerVang OL216678
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
John TangenHamar OK130716
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 35- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Hans JevanordFossum IF206276
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459

H 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Per Olav AndersenHalden SK71067
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Ole Christian BangHamar OK154868
Harald BergeLøten o-lag224526
Rune EngenGjø-Vard OL500603
Stein H. HagenFossum IF206289
Frode HaugHamar OK97998
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Kjetil LivenLøten o-lag186965
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll128421
Roar SaxhaugRaumar Orientering157144
Rune ScheeleNydalens SK207658
Lars SkramstadLøten o-lag146321
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Jens Even StorhovFreidig182078
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar BakkenLillehammer OK67428
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Oddvar GravingenGrue IL89078
Erik HaugenRingsaker OK92332
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Steinar LibakLøten o-lag217043
Einar LienLøten o-lag76183
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Tore NilsenElverum OK215148
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Terje TangenRingsaker OK188864
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Harald VoldenHamar OK78710
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Kurt GrønliFørde IL199757
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Harald HaugenRingsaker OK39190
Olav HøiåsVang OL188709
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Knut MalmoRingsaker OK501243
Petter NæssOppsal Orientering189041
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL159532
Knut SkjesetVang OL185959
Magne SmelandVang OL157007
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arvid HaugOL Vallset/Stange65280
Willy JohansenRingsaker OK190250
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053

Annonser

IOF Eventor