Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Øksnevadskogen Nord

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinterkarusell Øksnevadskogen Nord
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 6 februar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 111 påmeldte deltakere.

Aftenbladet BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Marthon MælandAftenbladet BILGutter Mellom181757

Capgemini BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul R. CarrCapgemini BILGutter Mellom62809
Alexander KhorunzhiyCapgemini BILGutter Mellom200430

CGI BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen NilsenCGI BILGutter Mellom173470

Egersund OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OKJenter Mellom197977
Frank HansenEgersund OKGutter Mellom187209
Inger Skretting OpstadEgersund OKJenter Mellom217120
TorSverre E. SkåraEgersund OKGutter Mellom94943

Ganddal IL (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal ILGutter Kort213047
Aksel DommersnesGanddal ILGutter Kort211842
Joar EilevstjønnGanddal ILGutter Lang184484
Anne Marie GauselGanddal ILJenter Mellom158088
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILGutter Lang165754
Paul Terje HaarrGanddal ILGutter Lang206899
Per Olav HaarrGanddal ILGutter Lang402531
Per Ingar HadlandGanddal ILGutter Mellom483738
Øivind HansenGanddal ILGutter Mellom206195
Svein-Erik KvameGanddal ILGutter Lang60735
Erling MaulandGanddal ILGutter Lang67872
Mathieu McGuireGanddal ILGutter Lang197954
Elin NorveelGanddal ILJenter Mellom181653
Ove OalandGanddal ILGutter Lang160920
Barbro SandalGanddal ILJenter Mellom94286
Jonas Årvik SandalGanddal ILGutter Kort211823
Per Frode SandalGanddal ILGutter Kort206297
Kristin SkadsemGanddal ILJenter Mellom193010
Knut SkjævelandGanddal ILGutter Mellom197988
Morten Bjerga SundliGanddal ILGutter Lang188954
Silje Bjerga SundliGanddal ILJenter kort197732
Anna TaksdalGanddal ILJenter Mellom188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILJenter Lang174788
Oddvar TaksdalGanddal ILGutter Lang197727
Ole Kristian TaksdalGanddal ILGutter Mellom188960
Andreas Nybak UrdalGanddal ILGutter Mellom188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILJenter Lang188831

Haugesund IL Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Bjarne MyhreHaugesund IL OrienteringGutter Mellom158120
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringJenter Mellom205621

Klubbløs (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oddvar Dirdal JonassenKlubbløsGutter Mellom140305
Rune LodeKlubbløsGutter Kort89572
Anders NorabergKlubbløsGutter Kort220874
Arne NygaardKlubbløsGutter Mellom169121
André SirevågKlubbløsGutter Mellom172974
Leif Gunnar WikeneKlubbløsGutter Mellom154415
Finn-Morten ÅrstadKlubbløsGutter Mellom207888

Lærerne BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen LundeLærerne BILGutter Kort

Multiconsult ASA (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASAJenter kort216952

Oddersjaa SSK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per W. TorgersenOddersjaa SSKGutter Lang185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKJenter Mellom185940

Sandnes IL (Rogaland) (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang96736
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang67818
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang200550
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)Jenter Lang204529
Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang204102
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang86290
Alexander SvaboeSandnes IL (Rogaland)Gutter Ny212862
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang208640
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang67813
Marie WathneSandnes IL (Rogaland)Jenter Mellom67821
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang184085

Skattesport BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole AuklendSkattesport BILGutter Mellom413279

Sola kommune BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Petter HaukaasSola kommune BILGutter Mellom142841

Statoil BIL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan ArendalStatoil BILGutter Mellom192611
Peter FrafjordStatoil BILGutter Kort184119
Brit Vivian MelingStatoil BILJenter Mellom184155

Stavanger kommune BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna BerthelsenStavanger kommune BILJenter Mellom200721
Trude HermanrudStavanger kommune BILJenter Mellom160855

Stavanger Orienteringsklubb (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom186085
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbGutter Lang169769
Ingjald EgelandStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom154635
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom181616
Svein EliassenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom184558
Knut FeldmannStavanger OrienteringsklubbGutter Lang171890
Pål H. GjerdenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom192473
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom172002
Olav JohannessenStavanger OrienteringsklubbGutter Lang222711
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbGutter Lang197802
Nina KarlsenStavanger OrienteringsklubbJenter Lang172255
Tore KarlsenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom159620
Kjell LangvikStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom158623
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbGutter Lang184538
Nina Marie LarsenStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom129748
May MelingStavanger OrienteringsklubbJenter Lang62839
Brit NilsenStavanger OrienteringsklubbJenter Lang158076
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbJenter Lang195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom157189
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbJenter Lang195677
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbGutter Lang195873
Paul Andreas PaulsenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom98003
Bjørnar Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbGutter Kort169767
Elise Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom171900
Emma Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbJenter kort169780
Helge RisaStavanger OrienteringsklubbGutter Lang169784
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom192464
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbGutter Kort172256
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbJenter Lang172000
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom153828
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbJenter kort146374
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom206388
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom158042
Anna Halleraker VihovdeStavanger OrienteringsklubbJenter kort191283
Daniel Halleraker VihovdeStavanger OrienteringsklubbGutter Kort171899
Svend VihovdeStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom183956
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbGutter Lang172128
Arne ØstensenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom197948

Ålgård Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BreilandÅlgård OrienteringGutter Lang193125
Jone BreilandÅlgård OrienteringGutter Ny175178
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringGutter Lang203411
Jan-Einar ØvremoÅlgård OrienteringGutter Lang60598

Annonser

IOF Eventor