Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 4
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 13 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 133 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Annika van RaaijHedrum OL187291
Henrik RingheimOL Trollo202102

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890

D 13-16C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Martine TopstadLarvik OK180812

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Sissel BentsenHedrum OL173373
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Inger Anne HeggernesHedrum OL187289
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tone StoklandSandefjord OK188461
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Anne Marie CeebergHedrum OL221358
Gro EiaOL Trollo226962
Siri Hauge FevikOL Trollo187055
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Anne Lise SagaKjose IL79064
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Sindre R HoltHedrum OL203283
Tobias KristensenLarvik OK216933
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Lars Georg GjertsenStokke IL224350
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Petter BettumStokke IL197762
Nils Karsten CeebergAndebu IL207837
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Arne NåtedalOL Trollo222200
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026
Jørn SundbyLarvik OK159035

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Roar NilsenSandefjord OK208741
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Svein EriksenSandefjord OK186942
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Frank EliassenSandefjord OK174991
Tormod FjæreHedrum OL187297
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL159034
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor