Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 3
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 6 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 152 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Annika van RaaijHedrum OL187291
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Ida Pérez RønnildHedrum OL203286
Magnus SigurdssonStokke IL209677

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Karoline FjæreHedrum OL157980

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890

D 13-16C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Lise StrømSandefjord OK207893

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK171123

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Martine TopstadLarvik OK180812
Aina VienaLarvik OK160318

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL173373
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Inger Anne HeggernesHedrum OL187289
Kristin JohanssonHedrum OL187323
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terese Pérez RønnildHedrum OL182127

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Mona JahreAndebu IL211393
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente BlixSandefjord OK173002
Kristin DahlSandefjord OK192582
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tone StoklandSandefjord OK188461
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Karin KittilsenStokke IL211474
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Anne Lise SagaKjose IL79064
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Omlid JohansenLarvik OK212261
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK207836

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Filip Andreas LarsenBotne SK158997

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Sindre R HoltHedrum OL203283
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Tobias KristensenLarvik OK216933
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Robin ThorkildsenHedrum OL187294

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter AasrumLarvik OK220980
Hans Petter BettumStokke IL197762
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Frode LarsenBotne SK196791
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Jørn SundbyLarvik OK159035
Roger WisthLarvik OK

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne DirdalLarvik OK198720
Lars FremstadLarvik OK500246
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Rune RøedStokke IL197822
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Svein EriksenSandefjord OK186942
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Runar KittilsenStokke IL169014
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Tormod FjæreHedrum OL187297
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL159034
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne LieStokke IL303623
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor