Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 8
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 7 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 105 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633

D 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna JohanssonHedrum OL200510

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Martine TopstadLarvik OK180812
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JohanssonHedrum OL187323
May NordkveldeHedrum OL187231
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin DahlSandefjord OK192582

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gro EiaOL Trollo226962
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen KristiansenOL Trollo182014

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kevin HavenstrømSandefjord OK213576
Iver RingheimLarvik OK195549

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK207836

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Filip Andreas LarsenBotne SK158997
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Sindre R HoltHedrum OL203283
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Tobias KristensenLarvik OK216933
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Jarle LysnesHedrum OL203389
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Roger HagenSandefjord OK209977
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Frode LarsenBotne SK196791
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asle JohnsenHedrum OL150389
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Petter LøeNotodden OL86885
Roar NilsenSandefjord OK208741
Rune RøedStokke IL197822
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Runar KittilsenStokke IL169014
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK60900

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor