Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 1
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 12 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 177 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Røed GjertsenStokke IL202502
Georg Røed GjertsenStokke IL202408
Anne HaugbergAndebu IL216844
Annika van RaaijHedrum OL187291
Henrik RingheimOL Trollo202102
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK171123

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Vilde Eia HoltungOL Trollo86585
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Elin BordøyHedrum OL187285
Nina BrodahlStokke IL209878
Heidi EriksenLarvik OK211538
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Sara Roberg GhabeliOL Trollo176179
Inger Anne HeggernesHedrum OL187289
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Hanne KittilsenStokke IL202232
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
May NordkveldeHedrum OL187231
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Astrid BrevikStokke IL159003
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Kjersti KjeldaasOL Trollo124816
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente BlixSandefjord OK173002
Kristin DahlSandefjord OK192582
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tone StoklandSandefjord OK188461
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo82360
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Andreas KarlsenKlubbløs
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Erik Rønhovde FrostmoStokke IL202297
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BrevikStokke IL211588
Even GravningenStokke IL203625
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Filip Andreas LarsenBotne SK158997
Marius Sæther MydlandHedrum OL157979

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar BrevikStokke IL143181
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Lars Georg GjertsenStokke IL202506
Erlend GjestrumHedrum OL156947
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Sindre R HoltHedrum OL203283
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Tobias KristensenLarvik OK216933
Jarle LysnesHedrum OL203389
Ole Jakob OlsrødStokke IL202297
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild BrevikStokke IL142196
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Frode GjestrumHedrum OL150455
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond FossSandefjord OK205484
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Frode LarsenBotne SK196791
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Arne NåtedalOL Trollo74912
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Petter LingelemSandefjord TIF408587
Petter LøeNotodden OL86885
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Roar NilsenSandefjord OK208741
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Rune RøedStokke IL197822
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo180818
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Bjørn Helge CeebergHedrum OL186972
Svein EriksenSandefjord OK186942
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK174873
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Frank EliassenSandefjord OK174991
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Per LundLarvik OK149002
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269

Annonser

IOF Eventor