Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårsleppet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårsleppet sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 16 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 145 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karita MøllerSteinkjer OK179894
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF72347
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Trude MarkhusVerdal OK181876
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Vilde Lereim StorliFreidig179918

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea WalsethMalvik IL213633

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK117690
Ragne MunkebyFrol IL116855
Dina ReitanFreidig206043
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Marte VatnFrol IL187117

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK152273
Ragnhild EideByåsen IL199600
Grete KristiansenSteinkjer OK204789
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik206323
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Liv TennesWing OK199281
Kari UlsethFreidig180719
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Randi JensenFrol IL187148
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492
Gunn-Marit WanvikSelbu OK117692

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Sigurd VatnFrol IL187160

H 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Henrik BraathenWing OK145882
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Vemund MølnvikFreidig213305
Håkon Høyem OlsenFreidig180237
Edvin Skauby grønningSelbu OK172103
Martin Vehus SkjerveVerdal OK150791
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL147482
Oskar TangvoldFreidig69072
Lars Erik UglemsmoSelbu OK157209
William P WalsethMalvik IL211889

H 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Espen KarlsenMelhus IL224432
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Sander SandmoMelhus IL225214
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Oskar StorlerMelhus IL224320
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL215066

H 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig176080
Erik Hagen BergWing OK212689
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Matias NissenFreidig141639
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Martin SelmerFreidig198094
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002

D 19 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen Oline KolstadFreidig159545
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Guro Emma RødsjøBjugn IL160455
Malin SandstadFreidig159550
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Anna UlvensøenNTNUI147827
Mai Elin B. WatsonNTNUI92682

H 19 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443
Tomas EidsmoFreidig173137
Gunnar A FiskumNTNUI159519
Vegard GrønliFreidig69067
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Johan IvarssonFreidig63830
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola KeiseråsIL Leik160506
Pål KittilsenFreidig206040
Svein Terje KolstadFreidig154398
Dag LofthusNTNUI208002
Oscar LyngenFrol IL222709
Bjørnar LynumFreidig185929
Kjetil MølnvikFreidig211357
Sindre NordhagenNTNUI207007
Per Melander OftenNTNUI194465
Alex PedersenOL Trollelg90016
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Sigurd StenvikByåsen IL188753
Jens Even StorhovFreidig182078
Mathias VindalFreidig203527
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H40 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Harald GrønningOL Trollelg
Jan HageIL Leik187018
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Eivind LonaWing OK211262
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Harald StorrønningByåsen IL222703
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Gunnar VatnFrol IL187134

H 50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Stein MarkhusVerdal OK211651
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Reidar SelmerFreidig71770
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Hans Boye SkogstadOL Gaula120750
Øystein WiggenByåsen IL226215

H 60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jacob HygenFreidig202121
Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF188885
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Magnus LandstadFreidig483336
Leif RøhjellByåsen IL86406
Robert StrømWing OK188838
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

Annonser

IOF Eventor