Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-Jukola 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 9
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 6 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Andebu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILKort-A181554

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karl FremstadHalden SKLang-A191178

Hedrum OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OLLang-A203283
Espen JohnsenHedrum OLKort-A182118

IL Hauken (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander Repstad StoremyrIL HaukenLang-A213681

Larvik OK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKKort-A182002
Elin BjervaLarvik OKLang-A180000
Helle BrathagenLarvik OKKort-A186828
Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OKKort-A212572
Martin EdvardsenLarvik OKKort-A212050
Lars FremstadLarvik OKLang-A211281
Per Olav GulbrandsenLarvik OKLang-A204203
Sigrid Bakken HamreLarvik OKC-løype199590
Marthe HansenLarvik OKC-løype124543
Antonette HesselbergLarvik OKKort-A177732
Elisabeth HesselbergLarvik OKKort-A177541
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OKKort-A171123
Tobias KristensenLarvik OKLang-A216933
Tom KristensenLarvik OKLang-A177539
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OKLang-A181967
Marius LindvallLarvik OKKort-A182040
Henrik Kaupang LyeLarvik OKC-løype212147
Celine Vik OlsenLarvik OKKort-A216970
Iver RingheimLarvik OKKort-A195549
Jørn SundbyLarvik OKLang-A159035
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKKort-A211532
Peder Torhaug-MollerudLarvik OKC-løype207999
Bjørn Kristian TveteneLarvik OKKort-A160356
Ingrid UndstadLarvik OKLang-A204302

Notodden OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørn MyrlandNotodden OLLang-A169106

OK Skeidi (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge GisholtOK SkeidiLang-A94900

Porsgrunn OL (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OLKort-A89043
Elise AusenPorsgrunn OLKort-A213400
Jan GatevoldPorsgrunn OLLang-A68057
Ole JohanssonPorsgrunn OLKort-A200404
Kay JørgensenPorsgrunn OLKort-A89039
Halvard KornmoPorsgrunn OLKort-A184355
Håkon KornmoPorsgrunn OLLang-A213405
Thore KornmoPorsgrunn OLLang-A89036
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLKort-A480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLLang-A186855
Tobias MathisenPorsgrunn OLKort-A203281
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLKort-A206517
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLKort-A187037
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLLang-A170781
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLKort-A186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLLang-A176262
Hanne VassendPorsgrunn OLLang-A203386
Eli Marie WiigPorsgrunn OLKort-A89041

Sandefjord OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OKKort-A208739
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKLang-A186941
Trond FossSandefjord OKKort-A205484
Tone StoklandSandefjord OKKort-A188461

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OKKort-A184157

Annonser

IOF Eventor