Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Stafett STOK og NTOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM Stafett STOK og NTOK
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 4 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte lag.

Byåsen IL (9)

NavnKlasseLagoppstilling
Byåsen IL 1D13-16
1Lene Berg Hanssen208919
2Ingeborg A Sæternes192541
3Solveig Sæternes189054
Byåsen IL 1D17
1Emma Arnesen195919
2Ragnhild Eide199600
3Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2D17
1Emilie Liabakk Eriksen160340
2Kari Solem Aune203785
3Andrine Viken181017
Byåsen IL 1D135
1Rine Hanssen145211
2Nina-Beate Liabakk199602
3Gøril Eide199490
Byåsen IL 1H13-16
1Are Lodgaard216729
2Einar Eide209976
3Petter Liabakk Eriksen129263
Byåsen IL 2H13-16
1Håkon Sæternes147482
2Erlend Aune200441
3Isak A Sæternes147060
Byåsen IL 1H17
1
2
3
Byåsen IL 1H135
1Bjarne Lien81063
2Harald Storrønning222703
3Torgeir Aune156740
Byåsen IL 2H135
1Robert Otterlei212238
2Haakon Arnesen86412
3Øystein Wiggen226114

Fossum IF / NTNUI (1)

NavnKlasseLagoppstilling
NTNUI / Fossum IF 8H17
1Olai Stensland Lillevold196772
2Jonas Klausen Espedal211434
3Sindre Jansson Haverstad191591

Freidig (15)

NavnKlasseLagoppstilling
Freidig 1D13-16
1Vilde Lereim Storli179918
2Mari Eidsmo142824
3Dina Reitan206043
Freidig 1D17
1Hanne Sandstad206030
2Mari Angell-Petersen69051
3Karen Oline Kolstad212749
Freidig 2D17
1Åshild Kolstad182129
2Vera Melkild180322
3Malin Sandstad159550
Freidig 3D17
1Torunn Spets Storhov181956
2Oda Q Fossum137114
3Maria Ulseth Sylte211561
Freidig 1H13-16
1Håkon Holstad203584
2Vegard Ulseth Sylte220833
3Simen Spets Storhov203586
Freidig 2H13-16
1Jonas Grønli215144
2Alf Johan Folgerø175963
3Mats Eidsmo179813
Freidig 3H13-16
1Jo Even Kolstad179917
2Jostein Rø203648
3Vegard Kittilsen153660
Freidig 4H13-16
1Lars Sandstad142524
2Mikkel Holt184323
3Kristian Fredrik Lynum195937
Freidig 1H17
1Kjetil Mølnvik211357
2Lars Owren160424
3Sindre Johannessen181960
Freidig 2H17
1Mathias Hermstad159540
2Mattis Holt179878
3Ole Wanvik Haugen165123
Freidig 1H135
1Øyvind Schjelderup210013
2Svein Terje Kolstad186192
3Jon Holstad97601
Freidig 2H135
1
2
3
Freidig 1H180
1Bernt Rognes201831
2Nils Olav Vennevik497403
3Magnus Landstad483336
Freidig 1DH11-12
1Alfred Gilje Sanne225113
 Mathea Spets Storhov182074
2Maria Strømdal Wik213142
 Vegard Lereim Storli212820
3Emil Grønli211762
Freidig 2DH11-12
1Emil Reinertsen Leroyer192662
 Tora Kittilsen207404
2Tristan Halvorsen176201
 Ella Sandstad181780
3Kristoffer Strømdal Wik179862

Freidig / OL Trollelg (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Freidig / OL Trollelg 2D13-16
1Ane Malene Kolstad180130
2Frida Haugskott216794
3Tale Tannvik Skei221189

Frol IL (9)

NavnKlasseLagoppstilling
Frol IL 1D13-16
1Ragne Munkeby116855
2Matilde Munkeby227491
3Ane Marte Vatn187117
Frol IL 1D17
1Maren Grande160101
2Sara Profors192448
3Mathilde Rundhaug211476
Frol IL 2D17
1Line Sundsvik144211
2Randi Jensen187148
3Magnhild Forseth198803
Frol IL 1H13-16
1Martin Wold Stavrum165307
2Petter Lynum202330
3Tobias Alstad195842
Frol IL 1H17
1Ulf Forseth Indgaard190906
2Yngve Skogstad180124
3Martin Vister500292
Frol IL 2H17
1Stian Sundsvik180793
2Lars Sandstad Skjeset187219
3Paul Sirum211470
Frol IL 3H17
1Carl Petter Lyngen211600
2Oscar Lyngen222709
3Jørgen Fiskum187167
Frol IL 1H180
1Harald Bakken110694
2Torbjørn Sirum187034
3Olav Martin Indgaard80376
Frol IL 1DH11-12
1Magnus Alstad208684
2Sigurd Vatn187160
3

Frol IL / Stjørdals-Blink Orientering (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Stjørdals-Blink Orientering / Frol IL 2D13-16
1Marie Nielsen Solberg153614
2Linnea Munkeby195841
3Randi Marie Glomsrud78925

Kongsberg OL / Nydalens SK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Kongsberg OL / Nydalens SK 1D17
1Anine Ahlsand127102
2Åsne Skram Trømborg180127
3

Kristiansand OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Kristiansand OK 1H17
1Matias Hodne Hanisch158637
2Dag Blandkjenn197997
3Ole Kostøl184222

Malvik IL (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Malvik IL 1H13-16
1Ludvig Williams Strømsnes96318
2Øystein Moltumyr188775
3Kenneth Kjelaas208705
Malvik IL 1H17
1Nicholas Morgan483781
2Sunniva Morgan402720
3Ingebrigt Fuglem207646
Malvik IL 1H180
1Eigil Sørli179842
2Roar Forbord151180
3Kjellrun Sporild208704

NTNUI (13)

NavnKlasseLagoppstilling
NTNUI 1D17
1Kristine Fjellanger500166
2Gry Granstedt39428
3Ida Lindkvist89839
NTNUI 2D17
1Ingunn Egeberg Vári159662
2Solveig Blandkjenn97984
3Silje Arntzen207611
NTNUI 3D17
1Aurora Fossøy62220
2Ingvild Maalen-Johansen62357
3Maja Fjellstad Knutsen216175
NTNUI 4D17
1Karoline Dahl Fosby78037
2Guro Heimstad Kleiven62202
3Maren Jansson Haverstad152432
NTNUI 5D17
1
2
3
NTNUI 6D17
1
2
3
NTNUI 1H17
1Rasmus Rørholt Theisen205770
2Isak Bergset225930
3Jon Aukrust Osmoen500301
NTNUI 2H17
1Simen Aamodt181443
2Erik Olsvik Dengerud187133
3Emil Granqvist
NTNUI 3H17
1Per Melander Often194465
2Simen Eid Nielsen172717
3Magne Jutulstad221404
NTNUI 4H17
1Vegard Blomseth Johnsen184997
2Håkon Fruseth Christiansen194879
3Jørgen Madslien157150
NTNUI 5H17
1Gunnar A Fiskum159519
2Adrian Opheim206305
3Harald Kalager500532
NTNUI 6H17
1Eirik Aal96502
2Brynjar Larssen Bakken67421
3Niklas Profors204552
NTNUI 7H17
1Henry McNulty97624
2Ivar Aukrust Osmoen199444
3Henrik Upsal184471

OK Skøynar (4)

NavnKlasseLagoppstilling
OK Skøynar 1D13-16
1Louise Ronglan186951
2Hege Hallan206280
3
OK Skøynar 1H13-16
1Trym Nergård Rønning181491
2Håvard Veie206180
3Hallvar Hallan186846
OK Skøynar 2H13-16
1Simen Hegstad151236
2Kristian Veie181455
3Andreas Ronglan186844
OK Skøynar 3H13-16
1
2
3

OL Trollelg (7)

NavnKlasseLagoppstilling
OL Trollelg 1D17
1Kristin Haugskott216726
2Marit Schmid66733
3Marianne Berge Mjølhus191306
OL Trollelg 1H17
1Olav Andreas Remmen191301
2Anders Haugskott217107
3Jørgen Tegdan191303
OL Trollelg 2H17
1Thomas Berge Mjølhus191407
2Roar Skulbørstad191298
3Tommy Schmid211537
OL Trollelg 1H135
1Frode Haugskott216715
2Dag Ove Tinmannsvik92377
3Kjell Baardsgaard179415
OL Trollelg 1H180
1Geir Paulsen179391
2Odd Musum501161
3Stig Arild Haugskott188762
OL Trollelg 2H180
1Paul Forseth191258
2Henry Sundsetvik179385
3
OL Trollelg 1DH11-12
1
2
3

Steinkjer OK (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Steinkjer OK 1H13-16
1Marius Møller195832
2Fredrik Møller203345
3Vibeke Kvistad Dengerud203266
Steinkjer OK 1H17
1Jørgen Rannem Halse192182
2Atle Dengerud204808
3Marie Dale204817

Stjørdals-Blink Orientering (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Stjørdals-Blink Orientering 1D17
1Ane Nielsen Solberg187187
2Sofia Haglund169474
3Solveig Vassenden211384
Stjørdals-Blink Orientering 1D135
1Margit Eide165124
2Mette Wanvik145621
3Ellen Nielsen182075
Stjørdals-Blink Orientering 1H13-16
1Henrik Kraft227490
2Yngve Aaen211347
3Audun Wanvik Haugen222632
Stjørdals-Blink Orientering 1H17
1Mattis Myhre211530
2Bård Øyvind Solberg211305
3Jakob Haugen173400

Wing OK (5)

NavnKlasseLagoppstilling
Wing OK 1D13-16
1Synne Kvamme202526
2
3
Wing OK 1D17
1Melanie Simpson179419
2Kjersti Elisabeth Midtbø184544
3Kristine Klock Fleten161005
Wing OK 1H17
1Johannes Karstein Midtbø211297
2Joakim Blix Prestmo197586
3Asbjørn Magnus Midtbø184545
Wing OK 1H135
1Jens Kjetil Mehammer203526
2Svein Erik Bratsberg192915
3Bernt Brynhildsen501262
Wing OK 1H180
1Terje Midtbø199655
2Steinar Aasvang71687
3

Annonser

IOF Eventor