Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Langdistanse STOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Langdistanse STOK
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 3 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 185 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eystein AskeFreidig
Silja FuglemMalvik IL211848
Erlend GrønliFreidig225465
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sondre Furmyr JohansenWing OK213287
Mathias LeroyerFreidig502096
Anna Emilie LonaWing OK223821
Kristin PetersenOL Trollelg213008
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL212153
Maia Ruano StrandWing OK203542
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg214403
Louise Hals StensrudOL Trollelg214405
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Martin Sæther LevinFreidig230097
Jakob Jøsang WithWing OK223650

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig181780
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Stine Gilje HagelerByåsen IL212115
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK203652

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingeborg A SæternesByåsen IL192541
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK207663

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine Disch KihleNTNUI78987
Synne FossøyNTNUI98004
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578

D 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne de PresnoNTNUI500775
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Kirsti Næss OlsenOL Trollelg191254

D 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Kristin JægerOppsal Orientering176252
Randi Marie MohusWing OK228085
Mari MoseidFreidig203433

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik226140
Gøril EideByåsen IL199490

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Trine SunnsetMelhus IL211444
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL196923
Karin GalaaenSelbu OK223787
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Kari HygenFreidig201973

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Sigurd BraathenWing OK213155
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig176201
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Mons Løfaldli HansenWing OK202250
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK203551

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Mikkel HoltFreidig184323
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Jostein RøFreidig203648
Oskar StorlerMelhus IL211656
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL147482

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL147060

H 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf Solheimdal JohansenWing OK213537
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Harald KalagerNTNUI500532
Jostein KvaklandVaregg Fleridrett204679
Lars OwrenFreidig160424

H 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard GrønliFreidig69067
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Bård NonstadOL Trollelg190811
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Kristian StensrudOL Trollelg66757
Jørgen TegdanOL Trollelg191303

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL103737
Jørgen LongvaByåsen IL193058
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Robert OtterleiByåsen IL212238
Agnar RenolenWing OK221451
Harald StorrønningByåsen IL222703
Morten StrandWing OK202549
Snorre SæternesByåsen IL192475

H 45-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild HeggesetFreidig410900
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Jon VindalWing OK161004

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203645
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Frode SjøvoldRøros IL178029
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Erik JohnsenByåsen IL188889
John LerliMelhus IL211381
Bernt RognesFreidig201831
Terje SchjølbergRøros IL483391
Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering78953
Dag StenersenNidarøst OK207769
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge EriksenByåsen IL199601
Harald OftedalFreidig195820

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Bjørn BergerByåsen IL412934
Tom BuggeByåsen IL211274
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Magnus LandstadFreidig483336
Odd MusumOL Trollelg501161
Øivind Magne RogndalenHamar OK198837
Frode StensrudOL Trollelg200407
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Leidulv VinjeNidarøst OK209738

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Anders LaugloOL Trollelg179416
Jardar SandstadSelbu OK412150
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

A5 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind LonaWing OK211262

A3 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lovise FremstadLarvik OK201594

B3 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are RogstadNidarøst OK203650
Gunn-Marit WanvikSelbu OK157726

Annonser

IOF Eventor