Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 3 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 325 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157214
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157215
Erik BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Sigrid BruemPorsgrunn OL
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn198821
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Dea EikedalenPorsgrunn OL213815
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325
Aksel ErvikOK Skeidi216883
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Hermine GrønnebergHedrum OL159661
Sverre Brun HavenstrømSkien OK207864
Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trollo
Kristian Kaupang LyeLarvik OK
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL92309
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL188992

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie BeitdokkenPorsgrunn OL213395
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Karoline FjæreHedrum OL157980
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Marie NysæterSkien OK184476
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne SandvenNotodden OL211944
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL176662
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL175934
Malene NysæterSkien OK39092

D 13-16C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Eline SchjervenLardal OL192960
Lise StrømSandefjord OK207893
Emilie StørenBø OL176315
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK206461

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF145124

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Malin HaugeHisøy OK412247
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanna NysæterSkien OK201437
Elise StørenBø OL94099
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Rita RaastadSkien OK147726
Susanne StrømHedrum OL173293
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL199544

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege BakkePorsgrunn OL145430
Sissel BentsenHedrum OL176015
Marianne Granum HelsvigKonnerud IL222638
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Janne LarsenPorsgrunn OL
Lene MeenPorsgrunn OL130713
May NordkveldeHedrum OL187231
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Silje HaugeHisøy OK193045
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita BeitdokkenPorsgrunn OL186853
Elin BjervaLarvik OK180000
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL480108
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Gyri MyhreSkien OK95264
Anne Marthe PeveriEiker OL152757

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Linda FredhMåren OK184147
Jorunn IsaksenPorsgrunn OL213676
Trude KalandPorsgrunn OL166692
Merete LyseboLardal OL180324
Trude NysæterSkien OK402610
Åse NysæterSkien OK184475
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mona BakkePorsgrunn OL149326
Astrid BrevikStokke IL159003
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Hege MelbyLardal OL154290
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Kristin SandvenNotodden OL182001
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Heidi SchatvetNotodden OL153704

D 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Grete S B HoviSkien OK184157
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Lena HammerVestre Akers SK170814
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662
Inger NergaardStokke IL198006
Helga PeveriEiker OL129730
Anne Lise SagaKjose IL79064

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Karin KittilsenStokke IL62274
Astrid LundeDrangedal OL89887
Marit OddenDrangedal OL89885
Rakel ØrenSandefjord OK99059

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Hjørdis ØvreåsBotne SK221275

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute NysæterSkien OK170884
Ole Magnus StoremyrIL Hauken213460
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi206186

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Brage EikåsSandefjord OK182096
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Henrik Omlid JohansenLarvik OK212261
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken213745
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Bendik Schia LøeNotodden OL89009

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL176260
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Henrik R HoltHedrum OL187287
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Erik Rønhovde FrostmoStokke IL202297
Brynjel HeggernesHedrum OL157978

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander JevanordOL Trollo

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BrevikStokke IL211588
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H 17-B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL186958
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Ronny ErvikOK Skeidi216947
Leif Håkon LeistadSkien OK212833
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Tom SagaSkien OK207744

H 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BarikmoKongsberg OL222091
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Espen BruemPorsgrunn OL
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn480093
Jørn LangerudPorsgrunn OL
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Ole FlaattenOK Skeidi199729
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Sindre R HoltHedrum OL203283
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933
Jarle LysnesHedrum OL203389
Simon NysæterSkien OK184474
Fredrik PollandOK Skeidi172271

H 21- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Morten FredhMåren OK208419
Robert FredriksenNotodden OL62763
Helge GisholtOK Skeidi94900
Åsmund HasaasOK Skeidi191166
Harald HoviSkien OK184572
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering74923
Harald KvisliNotodden OL207900
Steinar LandeBø OL88666
Thomas NipenNydalens SK197815
Anders NordbergNydalens SK181232
Frode NysæterSkien OK184473
Fredrik RaastadSkien OK480084
Dag Steinar RagvinBø OL157187

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK207892
Rune EngehultNotodden OL207901
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Morten HamreIL Hauken89505
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Pål JevanordOL Trollo175799
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Christian JomaasFossum IF191345
Bjørn LiePorsgrunn OL
Gisle NysæterSkien OK217460
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Øyvind StørenBø OL154627
Tore UllelandPorsgrunn OL92294
Pål WinbergOK Skeidi216881
Roger WisthLarvik OK
Atle WølloKongsberg OL177837

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BakkePorsgrunn OL149324
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Roar NilsenSandefjord OK208741
Per Einar StrømHedrum OL176135

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge GlittumOK Skeidi190985
Espen RaastadSkien OK211809
Per SandbergNydalens SK181026
Åge-Geir SkatterNotodden OL480040

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Jan BøhleOL Trollo2221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per FuruheimSkien OK79087
Arve GlittumOK Skeidi188444
Per Chr. HagenBø OL94133
Dag KristensenOK Skeidi206256
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Olav NipenTyrving IL197973
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Bjørn Helge CeebergHedrum OL186972
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Runar KittilsenStokke IL169014
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Arnulf RulnesNotodden OL82342
Paul SkjakerHadeland OL89582
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Helge FossheimHedrum OL182064
Henning GaarderKonnerud IL167850
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL92538
Arne LandeBø OL176161
Roar LøkenSandefjord OK147125
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK160446
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Anton LommeHedrum OL203285
Ronald MalcolmLarvik OK187284
Magnar ReppesgårdHedrum OL176014
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997
Harald WibyeOK Moss480203

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor