Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Trondheim

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 16 september 2016 - søndag 18 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 365 påmeldte deltakere.

N-åpen (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Eystein AskeFreidigDag 2, Dag 3
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg214415Dag 2
Olav BjørkanByåsen IL225286Dag 1
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Amund Andreas BuhaugNidarøst OK224218Dag 2
Unni Margrethe BuhaugNidarøst OK224012Dag 2
Benjamin CallananWing OK199653Dag 1, Dag 2
André FlakkeNTNUIDag 2
Silja FuglemMalvik IL211848Dag 2
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394Dag 2
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519Dag 2
Erlend GrønliFreidig225465
Thomas GundersenNidarøst OK213799Dag 2
Ingeborg KolstadWing OK223812Dag 1, Dag 2
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Johannes LerliMelhus IL197733Dag 2
Mathias LeroyerFreidig502096
Oline H LindWing OK202250Dag 1
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Linus Fossum MalmringFreidig203660Dag 1, Dag 3
Martin MelhuusWing OK223632Dag 2
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203646Dag 2
Maia Ruano StrandWing OK203542
Melanie SimpsonWing OK179419Dag 2, Dag 3
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950Dag 2
Tormod StavrumWing OK223615Dag 2
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK224259Dag 1, Dag 2

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina GåsøOL Trollelg213092Dag 2
Nora HalvorsenFreidig206044
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186Dag 2
Mia StormoOL Trollelg217698Dag 2
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393Dag 2

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777Dag 2, Dag 3
Vida Helland-HansenTyrving IL160978Dag 2, Dag 3
Tora KittilsenFreidig207404Dag 1, Dag 2
Una KittilsenFreidig206519Dag 1, Dag 2
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300Dag 2
Solveig Louise NissenFreidig211745
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595Dag 1, Dag 2
Guro SchjølbergTynset IF166982Dag 3
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648Dag 2
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833Dag 2
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516Dag 2
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203649Dag 2
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446Dag 2

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563Dag 1
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440Dag 1, Dag 2
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733Dag 2
Åsne Stræte OpdahlWing OK223809Dag 1
Thea WalsethMalvik IL213633Dag 2

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne Stræte OpdahlWing OK223809Dag 2

D 15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Sarah BrynhildsenWing OK501151Dag 1
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Kristine Gjersvold HaugFreidig69140Dag 2
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105Dag 2, Dag 3
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321Dag 2, Dag 3
Synne Marie KvammeWing OK213255
Kamilla LomeHamar OK189071
Andrea RanvikKonnerud IL154062Dag 2, Dag 3
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441Dag 2
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale StrandKongsberg OL158096
Solveig SæternesByåsen IL189054Dag 1, Dag 2

D 15-20 B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522Dag 2, Dag 3

D 17- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102Dag 1, Dag 2
Marte Myhr AmundsenWing OK160994Dag 1, Dag 2
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Ingeborg EideByåsen IL199727Dag 2
Ragnhild EideByåsen IL199600Dag 2, Dag 3
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Kristine Klock FletenWing OK161005Dag 1, Dag 2
Anja Berge GjellestadNydalens SK201803Dag 2
Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb207565Dag 3
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890Dag 2
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010Dag 1
Ragnhild HjermstadFossum IF157480Dag 1, Dag 3
Vibeke Falck HolteFreidig84884
Kristin JægerOppsal Orientering176252Dag 1, Dag 2
Karen Oline KolstadFreidig212749Dag 2
Åshild KolstadFreidig182129Dag 1
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438Dag 1, Dag 2
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Vera MelkildFreidig180322
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544Dag 1, Dag 2
Marianne Berge MjølhusOL Trollelg191306Dag 2
Randi Marie MohusWing OK228085Dag 1, Dag 2
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622Dag 1, Dag 2
Nanna NorderudTyrving IL220772Dag 1
Pernille OpheimFreidig142526Dag 2
Sara ProforsFrol IL192448Dag 2
Malin SandstadFreidig159550
Marit SchmidOL Trollelg66733
Melanie SimpsonWing OK179419Dag 1
Marit Rønning SkoglundNTNUI177536Dag 1
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187Dag 1
Gøril Rønning SundFrol IL160867
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg160510
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127Dag 2
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Andrine VikenByåsen IL181017
Tina Strømdal WikFreidig72148Dag 1
Kristin Åstebøl-StoraasByåsen IL208924Dag 3

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL72257Dag 3
Kristin JægerOppsal Orientering176252Dag 3
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622Dag 3

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461Dag 2
Mari HoffByåsen IL181864Dag 1
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Sigrid MelkildFreidig211655
Inger Anne RyenWing OK217044Dag 1, Dag 2
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619Dag 3
Torunn Spets StorhovFreidig181956Dag 1
Kari UlsethFreidig180719

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573Dag 1
Hilde ForbordMalvik IL72257Dag 1
Karin GalaaenSelbu OK223787Dag 2, Dag 3
Rine HanssenByåsen IL145211
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Randi JensenFrol IL187148Dag 3
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984Dag 1
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Kari MadslienNydalens SK201959
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929Dag 1
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig214816Dag 1, Dag 2
Trine SunnsetMelhus IL211444

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863Dag 3
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381Dag 1
Ruth SchmidOL Trollelg211204Dag 1

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257Dag 2
Hallvard HellevikFreidig180307Dag 2
Sofus H LindWing OK213348Dag 1
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057Dag 2
Jørgen Moseid UlvenFreidig225355Dag 2

H 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935Dag 2
Erling AustrheimFreidig225361Dag 3
Johan BjørkanByåsen IL211950Dag 1
Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK212316Dag 2
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257Dag 2
Emil GrønliFreidig211762Dag 2, Dag 3
Magne GuttvikWing OK213289Dag 2, Dag 3
Odin GåsvikNidarøst OK225114Dag 2
Tristan HalvorsenFreidig176201
Wilhelm HatlenFreidig225365Dag 2
Sverre HellevikFreidig224471Dag 2
Kristoffer LerliMelhus IL224281Dag 2
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Martin Moseid UlvenFreidig212824Dag 2
Tord RomundstadNidarøst OK213734Dag 1, Dag 2
Alfred Gilje SanneFreidig225113Dag 2
Borgar StavrumWing OK223664Dag 2
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Sigurd VatnFrol IL187160Dag 3

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK224258Dag 2

H 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309Dag 2
Tobias AlstadFrol IL195842
Gabriel CallananWing OK203540Dag 1, Dag 2
Einar EideByåsen IL209976Dag 1, Dag 2
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040Dag 2
Espen KarlsenMelhus IL224432Dag 2
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055Dag 2
Nikolai RenolenWing OK172166Dag 1
Jostein RøFreidig203648
Eirik SkurdalMelhus IL225218Dag 2
Oskar StorlerMelhus IL224320Dag 2
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268Dag 2
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630Dag 2, Dag 3
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704Dag 2

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AuneMelhus IL224269Dag 2
August Hopstad NykvistWing OK223811Dag 2
Michael OlsenMelhus IL225123Dag 2
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033Dag 2
Erik Tofte jrMelhus IL224391Dag 2

H 15-16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Tobias GundersenNidarøst OK211904Dag 2
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632Dag 2
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Håkon HolstadFreidig203584
Isak JonssonNydalens SK204677
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775Dag 2
Matias NissenFreidig214966
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596Dag 2
Lars SandstadFreidig142524
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224Dag 1, Dag 2
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002Dag 1, Dag 2

H 15-20 B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL225214Dag 2

H 17- (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénOK Tisaren226232
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922Dag 2
Dag BlandkjennKristiansand OK197997Dag 2
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037Dag 1, Dag 3
Tomas EidsmoFreidig173137
Gaute FriestadKristiansand OK184414Dag 2
Adam GeorgssonKarlskrona SOK169149
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026Dag 1, Dag 2
Magnus Gjersvold HaugFreidig186201Dag 3
Ole Wanvik HaugenFreidig165123Dag 2
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Mathias HermstadFreidig159540
Mattis HoltFreidig179878
Brage JørumByåsen IL181456Dag 1, Dag 2
Ola KeiseråsIL Leik160506
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Vegard LineNTNUI203230Dag 2, Dag 3
Oscar LyngenFrol IL222709
Lars O. LøsethHarstad OL174478
Stig Magnar LøvåsFreidig401016Dag 2, Dag 3
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545Dag 1, Dag 2
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF211647
Kjetil MølnvikFreidig211357
Halvor Eid NielsenÄrla IF83152
Per Didrik NonstadWing OK195699Dag 3
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108Dag 1
Kjetil OkkenhaugMolde og Omegn IF181025Dag 3
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Adrian OpheimFreidig203662Dag 2, Dag 3
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI199444Dag 2
Lars OwrenFreidig160424
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440Dag 1
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301Dag 2
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Lauri SimiläNTNUI208499
Yngve SkogstadFrol IL180124
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Sigurd StenvikByåsen IL188753
Oskar Spets StorhovFreidig215145Dag 2
Sverre Bang StøengHamar OK220919
Andreas SølbergOL Trollelg216649
Henrik UpsalNTNUI184471Dag 2
Mathias VindalFreidig203527Dag 2, Dag 3
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering154250
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952Dag 2
Erik Åstebøl-StoraasByåsen IL400809Dag 1

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091Dag 3

H 40- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Andreas BerghMalvik IL192933Dag 1
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Arild H ClausenFreidig179864Dag 3
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Vegard GrønliFreidig69067Dag 2
Jan HageIL Leik187018Dag 2, Dag 3
Arild HeggesetFreidig410900Dag 1
Jon HolstadFreidig97601Dag 1, Dag 2
Øystein HusbyMalvik IL175795Dag 2
Pål KittilsenFreidig206040
Arne Inge KolstadWing OK76101Dag 2
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294Dag 1
Eivind LonaWing OK211262Dag 1, Dag 2
Bjørnar LynumFreidig185929Dag 2, Dag 3
Olle MalmringFreidig206218Dag 1, Dag 3
Jens Kjetil MehammerWing OK203526Dag 1, Dag 2
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Robert OtterleiByåsen IL212238
Atle PedersenMelhus IL215066Dag 2
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091Dag 1
Harald StorrønningByåsen IL222703
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Hans Helmer SæternesByåsen IL141935Dag 1, Dag 2
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099Dag 3
Gunnar VatnFrol IL187134Dag 3

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Anders BergsetIL Veten92119
Hans EidnesHarstad OL69751
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Knut HagenByåsen IL200231
Ingar HalsSogndal ILDag 3
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913Dag 3
Frode HaugskottOL Trollelg216715Dag 3
Svein Terje KolstadFreidig186192Dag 2
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Geir OwrenFreidig215196Dag 2
Geir PaulsenOL Trollelg179391Dag 2, Dag 3
Bernt RognesFreidig201831Dag 1
Svein RoslandHope IL87126Dag 3
Øyvind SchjelderupFreidig210013Dag 1, Dag 2
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK203489
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800Dag 2
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK192224Dag 2, Dag 3
Tore Angell-PetersenFreidig175896Dag 3
Frank BjarkøWing OK188759Dag 3
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801Dag 1
Geir Holm GundersenSturla, IF221187Dag 3
Kjell MaroniByåsen IL221188Dag 1
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762Dag 1
Magnus LandstadFreidig483336
Torleif StephansenNidarøst OK217003Dag 1
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Thore SundsetvikOL Trollelg179386
Gunnar ØsterbøFreidig181218

Direkte A (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anthony BossardKlubbløs201909
Helge EriksenByåsen IL199601Dag 3
Jan Olav OrmbergFana IL181250Dag 1
Jérôme SoulardKlubbløs200382

Direkte B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EllegaardVang OL84212
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Are RogstadNidarøst OK502093Dag 3
Inger Anne RyenWing OK217044Dag 3
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654Dag 2
Erik SæbøNidarøst OK160969Dag 2
Kari Tønset GuttvikWing OK223818Dag 2, Dag 3

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild GåsøOL Trollelg214409Dag 2

Student (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pierre HardyNTNUI1Dag 2
Truls HestengenKlubbløs184997Dag 2
Gunhild Kristine JohansenAsker Skiklubb206563
Katrine LodgaardØstmarka OKDag 2, Dag 3
Håvard Mo VaadalNTNUI501732

Annonser

IOF Eventor