Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap NATT

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap NATT
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: torsdag 29 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jørgen DahlFredrikstad SK212704
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK142305
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK83997
Aurora LøkkebergFredrikstad SK212515
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Martin-Oliver PedersenFredrikstad SK196747
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Julie SåheimFredrikstad SK212470

D/H 11-12, Åpen C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BlomkvistFredrikstad SK176086
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D/H 13-14, D/H 60, Åpen B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984
Petter LøkkebergFredrikstad SK209930
Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK210795
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK165465
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Håkon StandalFredrikstad SK209932
Magne SætherFredrikstad SK184529

DH15-16, D17-, DH50-, Åpen A (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK201505
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Axel BromanderFredrikstad SK88252
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Knut Magne FuruheimFredrikstad SK196902
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Arnfinn MoeFredrikstad SK156872
Silje MoeFredrikstad SK213318
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Trine OlaussenFredrikstad SK91439
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK190662
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
David StandalFredrikstad SK209964
Fredrik TorjusenFredrikstad SK188446

H17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK145735
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Thomas LieFredrikstad SK183732
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Øystein Ringstad KristiansenSteinkjer OK152602
Magne SætherFredrikstad SK201975

Annonser

IOF Eventor