Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammensløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammensløpet
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: søndag 14 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 284 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erika A. GjedeboOppsal Orientering217853
Sofie M. Pahr HaareKonnerud IL195793
Frida HopeModum OL228428
Oskar HopeModum OL213031
Oskar KnutheimSturla, IF189146
Sivert KnutheimSturla, IF189147
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Filip MolenaarModum OL203466
Una NastadAsker Skiklubb212614
Eline Maudal PettersenKongsberg OL229616
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb207597
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Jens WoldSturla, IF211942
Julie WoldSturla, IF213059
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Sofia ØhlckersTyrving IL212783

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig HübschleSturla, IF189150
Ylva KlausenSturla, IF212981
Kseniya MironovaEridan
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807

D 13-14 FELLES (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF206489
Emma EngehultNotodden OL213060
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Eline SchjervenLardal OL192960
Iselin SørensenSturla, IF89072
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie StørenBø OL176315

D 15-16 FELLES (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Helene EgerKongsberg OL215112
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Christine HoenEiker OL192291
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kathrine AkselsenNydalens SK203668
Mia EngehultNotodden OL197857
Liv Irene KinnebergTyrving IL150404
Mette MaudalKongsberg OL116499
Ellen Sofie RuudEiker OL206497

D 17 FELLES (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Britta FismenFossum IF79825
Therese HaareKonnerud IL182032
Anne Marthe PeveriEiker OL152757

D 17 IND (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering97613
Marion AmundsenRingerike OL215577
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Sølvi FossøyEiker OL211620
Julie Marie KinnebergTyrving IL170687
Marit Wenseth KureNydalens SK157506
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Hilde MolenaarModum OL203467
Marianne Solheim SandbergModum OL228432
Hannele TonnaHankasalmen Hanka155810

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin EgerKongsberg OL196870
Linda FredhMåren OK184147
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Marit InngjerdingenHeming Orientering172350
Mone NastadNotodden OL207422
Liv SchjervenLardal OL82130
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Kari StrandKongsberg OL158103
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
May Ingela HopeModum OL204656
Solveig KongsrudModum OL207986
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Irene LangeggenKongsberg OL211330
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Mia OlsenModum OL177687
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Nora SkauenTyrving IL182125
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Else GrandalTyrving IL190326
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Jane RødderKongsberg OL182060
Eva SyversenRøyken OL222663

D 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Berit BergeTyrving IL200025
Åshild BergstølKongsberg OL207015
Berit DanielsenTyrving IL220726
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662
Sirpa LiljaModum OL198084
Inger NergaardStokke IL198006
Randi NilstadTyrving IL222047
Marianne SpanliLierbygda OL187106

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL179799

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986
Kjersti ThoStabæk IF87562

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Emil S MolenaarModum OL10179
Jon StrandKongsberg OL183843

H 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Mats Olsen ByeModum OL211926
Andreas EriksenAsker Skiklubb200513
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

H 13-14 FELLES (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vetle DrageKongsberg OL182097
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer HübschleSturla, IF189149
Lukas KlausenSturla, IF213015
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088

H 15-16 FELLES (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL211391
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Sverre GrafferRingerike OL192203
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 17 FELLES (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL71663
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Sindre R HoltHedrum OL203283
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Eirik Næss-UlsethNydalens SK217164
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Tord StrandKongsberg OL183842

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HeggelundLierbygda OL147724
Haakon KinnebergTyrving IL143032
Øyvind KinnebergTyrving IL168193
Jan LazorModum OL162069

H 17 IND (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Morten Taraldsten BrunesModum OL77372
Morten FredhMåren OK208419
Martin HosetNydalens SK184647
Gard LindsethNydalens SK203418
Erik S MolenaarModum OL203518
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Martin SørensenEiker OL182115
Martin ØstbergSturla, IF216779

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Espen RøsteKongsberg OL204757
Snorre VegganOppsal Orientering89471

H 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Peter CarlsenRøyken OL207695
Rune EngehultNotodden OL207901
Trond FossSandefjord OK205484
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL207730
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Espen LunøeNydalens SK216648
Stig MellingRingerike OL215004
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Odd StrandKongsberg OL145390
Øyvind StørenBø OL203258
Atle WølloKongsberg OL177837
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Roar ByeModum OL193869
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Helge GrafferRingerike OL205398
Bjørn Henning GrandalTyrving IL180139
Lars HeggelundLierbygda OL109322
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Gunnar HopeModum OL212760
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Jan SølvbergFossum IF401210
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

H 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Roy GjerdingOK Moss197796
Inge GlittumOK Skeidi190985
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Tore KjølsethNydalens SK184116
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Don SkantzeTyrving IL186156
Åge-Geir SkatterNotodden OL480040
Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik
Peer StiansenNydalens SK89333

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Axel DamgaardOL Trollo86497
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Arve GlittumOK Skeidi188444
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Morten JohannessenRøyken OL229667
Rolf LundeEiker OL206414
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Olav NipenTyrving IL197973
Alf PettersenTyrving IL222468
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Finn BjørtuftKongsberg OL401608
Christian BuggeRøyken OL500615
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Åmund TonnaEiker OL94933
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul BisethKongsberg OL78849
Per DalheimKonnerud IL188447
Henning GaarderKonnerud IL210912
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Kjell GrønhovdModum OL501141
Ragnar HillestadLardal OL159034
Roar LøkenSandefjord OK147125
Tor SørensenEiker OL173346

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Helge TvedtenLarvik OK169252

D 21-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Lene FlessebergKongsberg OL143337

H 21-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL153876
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL220778
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Terje Pahr HaareKonnerud IL191694
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Rolf Magnus JustadIF Hellas96370

Annonser

IOF Eventor