Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint Buskerud / Drammen City Cup - 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint Buskerud / Drammen City Cup - 4
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: torsdag 28 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 149 påmeldte deltakere.

Rekrutt (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel HeitmannKonnerud IL212693
Andreas MelheimSturla, IF212969
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Jens WoldSturla, IF211942

D 15 -16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Silje CarlsenRøyken OL212906
Helene EgerKongsberg OL215112
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Christine HoenEiker OL192291
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Thea LandKonnerud IL202977
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Silje MorlandstøEiker OL175915
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Tessa VerinderSturla, IF
Sarah WølloKongsberg OL159005

H 15 -16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL211391
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060

D 17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Katinka Jussie BrurbergSturla, IF161761
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF161760
Eline DrageKongsberg OL202199
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Anne EikenKongsberg OL190660
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Siri MoholthKongsberg OL180239
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL176210
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Anna Isnes TyseEiker OL185892

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Mathias DrageKongsberg OL500240
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Nicolai HübschleSturla, IF182005
Henrik André LarsenKongsberg OL201911
Håkon LundKongsberg OL500550
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Tord StrandKongsberg OL183842
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL182004
Lars Henrik Verde ThonSturla, IF209836

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig HübschleSturla, IF189150

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212661
Martin Flemmig KristensenKonnerud IL
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917

D 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline AndersenKonnerud IL212330
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Iselin SørensenSturla, IF89072
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

H 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Vetle DrageKongsberg OL182097
Johan EgerKongsberg OL500586
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Kristoffer HübschleSturla, IF189149
Lukas KlausenSturla, IF213015
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Olav MelheimSturla, IF197793
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Daniel NystuenRøyken OL211692
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Sigurd SmemoSturla, IF199646
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

D 40 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Hanne Løver ThonModum OL206288

H 40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL71663
Peter CarlsenRøyken OL207695
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Jørn Idar EllingsenKonnerud IL212597
Christian JomaasFossum IF191345
Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL207730
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Stig MellingRingerike OL215004
Ole MyklemyrEiker OL200390
Christian ReuschHeming Orientering194449
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Odd StrandKongsberg OL145390

D 50 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL175805
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Kirsti RogstadKongsberg OL205483
Jane RødderKongsberg OL182060
Kjersti StræteRingerike OL79007

H 50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003

D 60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sirpa LiljaModum OL198084

H 70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge RevhaugRingerike OL214964
Steinar RuudKonnerud IL210997

Annonser

IOF Eventor