Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubb KM -stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Klubb KM -stafett
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: søndag 4 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 27 påmeldte lag.

Klubb KM (27)

NavnLagoppstilling
Fredrikstad SK 1
1Amalie Løkkeberg212091
2Sondre Ottesen212553
3Sivert Poppe192398
Fredrikstad SK 2
1Petter Løkkeberg209930
2Eirik Imrik181972
3Alexandra Angvoll212317
Fredrikstad SK 3
1Hilde Poppe203117
2Runar Saur Modahl183666
3Thomas Blomkvist500601
Halden SK 1
1Liam Wingstedt176982
2Emil Wingstedt208496
3Anja Wingstedt79290
Halden SK 2
1Marie Lien Backstrøm159032
2Runa Lien Backstrøm182030
3Herman Lien Backstrøm159030
Halden SK 3
1Synne Marie Jenssen184539
2Marius Bjugan211430
3Olav Milian Schmitt Gran220800
Halden SK 4
1Hedda Johanne Slang sunsetvik181980
2Christian Schive207789
3Geir Torgersen204759
Halden SK 5
1Hanne Lerche Raadal199699
2Niels Christian Hellerud206905
3Hedda Raadal Bjørlo182000
Halden SK 6
1Jakob Torgersen204760
2Kjetil Bjørlo187303
3Nora Torgersen204761
Halden SK 7
1Hanna Lye Moum159033
2Erlend Brendstuen195770
3Espen Bergstrøm226419
Halden SK 8
1Lisa Jenssen184540
2Mark Purkis182103
3Ellen Kathrine Svendsby226460
Halden SK 9
1Elisabeth Brække212406
2Will Rigg199701
3Karianne Hauge61105
Indre Østfold OK 1
1Elida Sagli Gudim187069
2Thomas Bedin411313
3Mats Andre Nygård197993
Indre Østfold OK 2
1Sander Bystrøm175878
2Sigmund Vister144864
3Linda M. Torper Bystrøm179966
Indre Østfold OK 3
1Gea Øiseth Bedin197855
2Eirik Blågestad215056
3Haakon Johannesen217110
Indre Østfold OK 4
1Maren Sofie Gulliksen179378
2Sture Ottesen216306
3Roy Vidar Johannesen199074
OK Moss 1
1Alfred Bjørnerød170812
2Tore Bjørnerød61943
3Astrid Bjørnerød198017
OK Moss 2
1Aurora Gjølsjø180937
2Henning Bratland Carlsen190570
3Nina Lødeng212650
OK Moss 3
1Ingrid Bratland Tjernshaugen197030
2Donatas Kontautas169814
3Tuva Bjerketvedt197813
OK Moss 4
1Ellen Ladim197033
2Christopher Ladim192251
3Kjetil Karlsen222689
OK Moss 5
1Tor Erling Gjølsjø192309
2Christopher Schive207790
3Monica Meum Johansen500288
OK Moss 6
1Sondre Ladim192159
2Erik Rytter Jakobsen208926
3Johanne Bratland Tjernshaugen176217
Sarpsborg OL / Varteig OL 4
1Henrik Julian Fontes Aarbu185942
2Bjørn Åstorp94056
3Benedicte Pedersen145606
Sarpsborg OL 1
1Ingrid Kristine Hansen157496
2Bjørn Ketil Hansen191644
3Marie Hansen206025
Sarpsborg OL 2
1Marie F. Lindløv Jensen157166
2Øystein Jensen206026
3Wenche Lindløv206022
Sarpsborg OL 3
1Nina Bianca Pedersen205978
2Benjamin Aasen219144
3Stian Jensen191367
Varteig OL 1
1Bård Andersen97429
2Mari Anne Dyrlie185975
3Håvard Andersen82210

Annonser

IOF Eventor