Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ringreven

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Ringreven
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 2 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 30 påmeldte lag.

Ringreven (24)

NavnLagoppstilling
Gjø-Vard OL / Nydalens SK 3
1Oda Scheele501067
2Else Kari Nordli Scheele192594
3Rune Scheele207658
4Iver Nordli Eriksen165729
5Jo-Are Nordli Eriksen191262
Gjø-Vard OL 1
1Martin Øhman158017
2Astrid Kravdal222718
3Torbjørn Kravdal193098
4Arnfinn Pedersen91412
5Audun Strandlie155541
Gjø-Vard OL 2
1Elias Øhman158026
2Kristine Haanes Strandlie500063
3Peder Fossheim Asplin501103
4Kristine Kravdal201989
5Are Strandlie500062
Hadeland OL / Fredrikstad SK 1
1Øyvind Sørlie215505
2Ingeborg Rognstad155546
3Håvard Lucasen160833
4Berthe Teslo413058
5Einar Teslo487966
Halden SK 1
1Nora Torgersen204761
2Jakob Torgersen204760
3Geir Torgersen204759
4Maren Henriksen190259
5Per Olav Andersen71067
Hamar OK 1
1Frode Haug97998
2Arne Arnesen202026
3Ivar Jevne Arnesen188688
4Emma Bangstad Bergersen201925
5Andreas Huber211653
Hamar OK 2
1Terje Gudbrandsen206429
2Harald Volden78710
3Sverre Berg Lutnæs137246
4Kamilla Lome189071
5Einar Lund60530
Hamar OK 3
1Henning Wernøe189105
2Margrethe Nilsen221360
3Tore Borchgrevink Alu209107
4Håkon Beitnes92230
5Geir Jota Bjørlo501667
Hamar OK 4
1Ole Fredrik Vangen96652
2Terje Malm206901
3Sveinung Syversen485466
4Trond Ivar Tømmervold95258
5Frida van Megen190329
Lillehammer OK 1
1Valborg Madslien182160
2Axel Bjørnsgaard177762
3Bernt Bjørnsgaard483533
4Birgit Dorthea Kleppa Madslien217670
5Kari Svingheim208088
Lillehammer OK 2
1Børge Taraldsen160007
2Lill Ramberg Skappel224483
3Jan Lenndin155727
4Tove Bakken83165
5Kjell Joar Rognstad165110
Lillehammer OK 3
1Ane Holm Grøneng191310
2Sjur Holm Grøneng217875
3Hilde Grøneng191311
4Jørgen Holm Grøneng217876
5Kristian Holm146389
Løten o-lag 1
1Sofie Johansson211191
2Odd Arne Blystad87086
3Marius Øie501531
4Torgeir Volden500148
5Nina Smestad155083
Løten o-lag 2
1Einar Lien76183
2Herman Bakke202141
3Ove Antvord Haugereid188987
4Oline Hyttebakk202403
5Martin Alfei202142
Løten o-lag 3
1Iver Hyttebakk202518
2Eli Stensli501070
3Yngve Volden84104
4Einar Stensby402677
5Simen Gran Blystad87087
Odal OL - Orientering 1
1Henrik Åserud Sørensen204567
2Oda Aarstad147116
3Sondre Skytteren191271
4Simeon Braaten147115
5Per Ivar Sveheim127154
Odal OL - Orientering 2
1Ole Kristian Steinbekken204722
2Heidi Lohne147637
3Martin Skytteren145194
4Even Mobrenna127156
5Tormod Aamodt147635
OL Toten-Troll / Byåsen IL / Raufoss IL Orientering 2
1Onno Verberne207674
2Eirin Lodgaard216707
3Simen Ballangrud222149
4Bjarte Lindstad207731
5Nils Harald Staff487977
OL Toten-Troll 1
1Rolf Pettersen Mo207731
2Ingrid Ravnan76105
3Marius Staff92158
4Guro Mo126639
5Vanja Staff207721
Ringsaker OK 1
1Knut Malmo170285
2Odd Rise126638
3Henrik Bordal92336
4Elisabet Høgset Rise217233
5Fredrik Jevne224136
Snertingdal IF Orientering 1
1Agnethe Hasli501170
2Anders Kvamme Felde212811
3Steinar Lyshaug206485
4Erik Hasli158846
5Unn Mette Klopbakken222531
Snertingdal IF Orientering 2
1Anita Stenseth89533
2Hilde Brobakken501148
3Frode Ødegårdstuen501405
4Hanne Holmen402812
5Marius Holmen206245
Vang OL 1
1Eskil Frøisland208085
2Tone Bleken Rud173480
3Kenneth Bilstad154949
4Stein Arne Negård170443
5Jan Ola Pedersen221017
Vang OL 2
1Øivind Frøisland80042
2Yngvild Malmo66654
3Henrik Bleken Rud145164
4Knut Skjeset185959
5Fredrik Sveen188458

D/H 11-12 (6)

NavnLagoppstilling
Gjø-Vard OL / Nydalens SK 3
1Marie Kravdal201972
2Marie Scheele213757
Gjø-Vard OL 1
1Lars Lien187270
2Even Lien187269
Gjø-Vard OL 2
1
2
Lillehammer OK 1
1Ole Gunnar Kleppa Madslien217671
2Anders Taraldsen192627
Odal OL - Orientering 1
1Anders Lohne Aarstad204723
2Emil Skytteren191270
Snertingdal IF Orientering 1
1Aksel Holmen212731
2Eskil Brobakken212817

Annonser

IOF Eventor