Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett AOOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett AOOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 18 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 117 påmeldte lag.

H17 (31)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Per Wiréhn192186
2Bjørnar Løvli500286
3Vegard Gulbrandsen500003
Asker Skiklubb 2
1Per Wiréhn192186
2Johan Teodor Westly181256
3Bjørn Martini203849
Bækkelagets SK 1
1Vetle Christiansen217084
2Raphael Ferrand188000
3Felix Breitschädel210150
Bækkelagets SK 2
1Anders Storbraten483387
2Yngvar Christiansen63823
3Martin Schälli191456
Fossum IF 1
1Emil Ahlbäck500294
2Sindre Sandven501119
3Tim Robertson219292
Fossum IF 2
1Oskar Størmer209002
2Erling Hjermstad190677
3Einar Melsom183652
Fossum IF 3
1Martin Borge Heir174826
2Øyvind Hjermstad221133
3Tarjei Holo203231
Fossum IF 4
1Oscar Hæstad Bjørnstad197879
2Victoria Hæstad Bjørnstad197990
3Audun Rognerud Bøe219300
Fredrikstad SK 1
1Christian Riddervold Kahrs61947
2Henrik Ottesen194878
3Mattias Karlsson210109
Halden SK 1
1Øyvind Helgerud207805
2Mats Nordbrøden184943
3Markus Holter222454
Halden SK 2
1Eirik Kamstrup Hovind200010
2Peter Nordbrøden184944
3Jarkko Huovila229664
Halden SK 3
1Erik Axelsson198850
2Knut Aasheim194508
3Håkon Raadal Bjørlo182103
Halden SK 4
1Karl Fremstad211281
2Vegard Jarvis Westergård204644
3Emil Wingstedt208496
Halden SK 5
1August Asheim Birkeland158430
2Alexander Skaug Ytterbøl207830
3Olav Milian Schmitt Gran220800
Halden SK 6
1Andreas Johansson157999
2Kjetil Bjørlo187303
3Tore Sandvik192277
Halden SK 7
1Lacho Iliev500250
2Per Olav Andersen71067
3Mark Purkis199701
Heming Orientering 1
1Bjørn Anders Flågen209873
2Ulrik Astrup Arnesen226304
3Kasper Fosser195708
IL Tyrving 1
1Anders Tiltnes159512
2Espen Jakobsen156843
3Bjørn Ekeberg500261
IL Tyrving 2
1Vegard Brun Saga207865
2Geir Hoff161007
3Stian Bergersen68522
IL Tyrving 3
1Jim Øystein Nybråten159517
2
3
Lillomarka OL 1
1Nicholas Oskarsson200090
2Matthew Speake204099
3Gaute Hallan Steiwer500298
Nydalens SK 1
1Lukas Liland202201
2Jørgen Wulfsberg180903
3Anders Nordberg181232
Nydalens SK 2
1Anders Vister209926
2Sigur Heggedal202187
3Henrik Eijsink177948
Nydalens SK 3
1Ralph Street67809
2Gjermund Tørnqvist Halden501163
3Einar Tommelstad221253
Nydalens SK 4
1Markus Glad220766
2
3
Nydalens SK 5
1Bjørn Hauge411372
2Sander H. Rogndokken195911
3Knut Aalde188722
OK Moss 1
1Thomas Roskifte501165
2Hallvard Koren84741
3Donatas Kontautas169814
Oppsal Orientering 1
1Lavran Thorstensen500581
2Are Wigaard214979
3Erik Persson184336
Oppsal Orientering 2
1Ludvig Rødnes183908
2Ole Martin Edstrøm181663
3Thor Mella187259
Østmarka OK 1
1Hans Kristian Stubban Hygen186841
2Frode Bakkehøi205393
3Trond Kortner181802
Ås-NMBU Orientering 1
1Linus Olhans153308
2Endre Aaen187185
3Håvard Tveite221212

D17 (18)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum500002
2Margrethe Wisløff500313
3Synne Strand215533
Bækkelagets SK / Frol IL 1
1Marthe Gløersen184264
2Line Hagman146575
3Maren Grande160101
Fredrikstad SK 1
1Marit Kahrs211091
2Emma Johansson198042
3Heidi Østlid Bagstevold500259
Fredrikstad SK 2
1Rikke Blakkestad Ingesen500116
2Kristin Ottesen199256
3Mia Mathisen Bekhus224532
Halden SK 1
1Idun Kristine Felde Olaussen196849
2Bodil Helgerud158822
3Anni-Maija Fincke170500
Halden SK 2
1Karoline Aune194816
2Helen Palmer190327
3Gøril Fristad67578
Halden SK 3
1Hedda Raadal Bjørlo182000
2Lisa Jenssen184540
3Delphine Poirot502044
Halden SK 4
1Anja Wingstedt79290
2Hanne Lerche Raadal199699
3Ingrid Kronborg Bronebakk62771
IL Tyrving 1
1Ida Tiltnes159511
2Helene Lund-Johansen185835
3Oda J Sikkeland501590
IL Tyrving 2
1Cassie Trewin220738
2Solveig Sikkeland501595
3Marianne Njåstein221144
Lillomarka OL 1
1Ingvild C. Fleisje183300
2Toril Hallan180923
3Ellen Marie Ariansen100704
Nydalens SK 1
1Maria Jonsson224623
2Ingvil Ahlsand188972
3Anne M Hausken Nordberg500293
Nydalens SK 2
1Siri Ulvestad206420
2Åse Bergan204666
3Marte Narum200006
Nydalens SK 3
1Anne-Lene Bakken Ulseth132757
2Cristina Luis170785
3Berit Sofie Wiklund216706
OK Moss 1
1Tuva Bjerketvedt197813
2
3
Sarpsborg OL 1
1Ingvild Ramtvedt Næsset229646
2Wenche Lindløv206022
3Ida Katrine Børstad Thoresen94048
Ås-NMBU Orientering 1
1Kaja Winsnes Nordhagen181542
2Ragnhild Helene Løvli207590
3Malin Eijsink197922
Ås-NMBU Orientering 2
1Rannveig W. Nordhagen91574
2Mari Brøndbo Dahl206914
3Wendy Fjellstad79476

H13-16 (21)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Per Clemet Wisløff500300
2Henrik Fredriksen Aas208101
3Sander Arntzen500222
Asker Skiklubb 2
1Trygve Myhr207399
2Sondre Ytterbø501113
3Vegard Løvli201650
Asker Skiklubb 3
1Eilev Kvaale212369
2Olaf Halsaa Dolven154271
3Simen Aure Skogedal153853
Fossum IF 1
1Peter Gisholt198904
2Sivert Sande Kverme179826
3Erik Hæstad Bjørnstad197833
Fossum IF 2
1Emil Størmer214741
2Eivind Berner Myhre187105
3Vebjørn Blom-Hagen225174
Fossum IF 3
1Mikkel Katla203103
2Gustav Andresen Skotte191344
3Erlend Børli171140
Fossum IF 4
1Olav Birkeland178312
2
3
Fredrikstad SK 1
1Sondre Ottesen212553
2Eirik Imrik181972
3Bendik Eliassen183732
Fredrikstad SK 2
1Isak Juel Fagermoen181216
2Thomas Blomkvist500601
 Sivert Poppe192398
3Runar Saur Modahl183666
Heming Orientering 1
1Henrik Reusch194450
2Ferdinand Fremming226030
3Petter Astrup Arnesen211112
Heming Orientering 2
1Kristian Østermann187042
2August Syrdal Øen501505
3
Indre Østfold OK 1
1Kristoffer Halsnes187003
2Theodor Lier186901
3Eirik Blågestad215056
Indre Østfold OK 2
1Ole Sofus Haakaas186899
2Amund Øiseth Bedin197991
 Tidemann Lier186902
3Sander Bystrøm229633
Lillomarka OL 2
1Elias Skjolden Sørensen186896
2Eirik Høst Fossgard181321
3Jens Johan Brekke215086
Måren OK 1
1Andreas Gjetanger197814
2Lukas Bjelde Fossheim204777
 Magnus Endresen213002
 Aksel Gøytil Bødtker204774
3Markus Månum Moen186874
Måren OK 2
1
2
3
Nydalens SK 1
1Kornelius Kriszat-Løvfald501270
2Audun Bergan501605
3Halvor Tørnqvist Halden184460
Nydalens SK 2
1Kasper Bakken Ulseth200477
2Gaute Bergan191229
3Teodor Mo Hjelseth184338
OK Moss 1
1Tor Erling Gjølsjø197713
2Adam Kristiansen176197
3Christopher Ladim192251
Østmarka OK 1
1Andreas Ramberg207518
2Magnus Jystad212531
3John Otterlei179410
Ås-NMBU Orientering 1
1Vegard Aarstad192756
2Terjei Lillehammer157126
3Nils Tveite184396

D13-16 (19)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Lotte Jauhojärvi Markussen226296
2Ina Martini196973
3Anna Øfsthus Gravir500252
Fossum IF 1
1Åsne Naadland Holo221407
2Pernille Katla191341
3Ingrid G. Kvålsgard160449
Fossum IF 2
1Ingrid Hasaas195946
2Tonje Rognerud Bøe160452
3Ragne Norrud143035
Fredrikstad SK 1
1Alexandra Angvoll212317
2Ida-Synnøve Kristiansen158434
3Kaisa Antonsen212709
Gjø-Vard OL 1
1Kristine Kravdal201989
2
3
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen171152
2Malene Teresia Jebsen204667
3Live Østvold181518
Heming Orientering 2
1Hanna Eckhardt Andersen187228
2Ella Berstad157141
3Ida Marie Flågen196903
IL Tyrving 1
1Maren Norderud217479
2
3
Indre Østfold OK 1
1Elida Sagli Gudim187069
2Gea Øiseth Bedin197855
 Vilde Retteraasen199148
 Elma Sagli Gudim187218
3Maren Sofie Gulliksen179378
Kolbotn og Skimt OL 1
1Linda Gammelsæter192116
2Isabel Handstanger179805
3Celine Ytternes211801
Lillomarka OL 1
1Maria Rørvik Haver158421
2Netta Bar-Nathan186113
 
3Oda Marie Colquhoun205440
Måren OK 1
1Carmen Dirro203743
2Noor Dirro-Helu203003
3Linn Mei Waaler212721
Nydalens SK 1
1Oda Scheele224243
2Pia Young Vik224455
3Ragne Wiklund501588
Nydalens SK 2
1Yngvild Langedal Breivik219188
2Ada Wulfsberg154535
 Elise Wærp Hauge194109
3Marie Liland500589
OK Moss 1
1Karoline Bjørnerød145251
2Selma Kristiansen176215
3Aurora Gjølsjø180937
Oppsal Orientering 1
1Amélie Aamodt204267
2Tina Kalleson206498
3Ane Sofie Krogh203312
Sarpsborg OL 1
1Marie F. Lindløv Jensen157166
2Ingrid Kristine Hansen157496
3Adine Blakkestad Ingesen500281
Østmarka OK 1
1Anna Cecilie Linløkken203471
2Ingrid Marie Stubban Hygen501167
3Alexandra Linløkken158320
Østmarka OK 2
1Janna Sofie Tellesbø127246
2Jenny Emilie Brenni Herredsvela212463
3Monica Brevik212503

H150 (20)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Håkon Løvli208050
2Torstein Kvaale219497
3Tommy Jauhojärvi226300
Fossum IF 1
1Øystein Holo84871
2Vebjørn Berre124736
3Leif Størmer203638
Fossum IF 2
1Arild Andresen165904
2Richard Zeiner-Gundersen195814
3Hans Jevanord206276
Fossum IF 3
1Morten Rannem154160
2Lars Hjermstad219123
3Roger Birkeland201955
Halden SK 1
1Jarle Herrebrøden79146
2Jens Erik Mjølnerød91161
3Jon Steinar Mjølnerød194883
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen84024
2Øystein Østermann179812
3Nils Petter Fremming187286
IL Tyrving 1
1Bjørn Henning Grandal205395
2Are Kristiansen186247
3Christian Grotnes211267
Kolbotn og Skimt OL 1
1Bjørn Sverre Gulheim91343
2Bjørnar Gammelsæter500051
3Knut Bjørkelo204600
Lillomarka OL 1
1Vidar Benjaminsen223228
2Terje Blindheim187118
3Stein Blomseth195953
Lillomarka OL 2
1Steinar Eastwood191287
2Hallvard Fjær487949
3Martin Granly181270
Måren OK 1
1Lars Petter Endresen502121
2Per Hermann Krøger226133
3Audun Bjerknes212105
Nydalens SK 1
1Torstein Hole197809
2Terje Wiig Mathisen190637
3Rune Scheele207658
Nydalens SK 2
1Per Ola Ulseth170668
2Nils Bergan191246
3Einar Lunøe177011
OK Moss 1
1Torgeir Snilsberg67577
2Kjetil Karlsen222689
3Tore Bjørnerød61943
Oslostudentenes IK 1
1Bjørn Grinde187140
2Are Eriksen195715
3Guttorm Egge210110
Sarpsborg OL 1
1Øystein Jensen206026
2Bjørn Tore Thoresen145051
3Tormod Jensen145053
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Rune Teigland97860
3Knut Edvard Helland183665
Østmarka OK 2
1Håvar Brevik211350
2Terje Linløkken210922
3Per Stedje221260
Ås-NMBU Orientering 1
1Håkon Danevad198012
2Ivar Maalen180932
3Jo Inge Fjellstad179401
Ås-NMBU Orientering 2
1Håvard Steinsholt217582
2Gunnar Tenge80018
3Kjell Blomseth79567

D150 (1)

NavnLagoppstilling
Heming Orientering 1
1Ann Elin Flågen187127
2Marianne Reusch194448
3

H11-12 (5)

NavnLagoppstilling
Halden SK 1
1Liam Wingstedt176982
2Herman Lien Backstrøm159030
Heming Orientering 1
1Fridtjof Reusch194460
2Arild dy Baumann165625
Lillomarka OL 1
1Vebjørn Emil Blindheim212863
2Rasmus D. Eastwood186273
Nydalens SK 1
1Martin Størmer-Antonsen204746
2Axel Aalde210600
OK Moss 1
1Alfred Bjørnerød170812
2Sondre Ladim192159

D11-12 (2)

NavnLagoppstilling
Halden SK 1
1Maren Henriksen190259
2Marie Lien Backstrøm159032
Nydalens SK 1
1Inga Skaarer Wiklund190669
2Marie Saugestad208017

Annonser

IOF Eventor