Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 17 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Halden SK (72)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten Roger AndersenHalden SKH 55-39424
Tor Ragnar AndersenHalden SKH 60-142521
Karoline AuneHalden SKD 17-18-E194816
Erik AxelssonHalden SKH 21-E198850
Herman Lien BackstrømHalden SKH 11-12159030
Marie Lien BackstrømHalden SKD 11-12159032
Pål BackstrømHalden SKH 45-182029
Runa Lien BackstrømHalden SKD 45-182030
Espen BergstrømHalden SKH 45-226419
Sofie BergstrømHalden SKD 13-14226424
August Asheim BirkelandHalden SKH 17-18-E158430
Nina Asheim BirkelandHalden SKD 19-20-E207788
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 15-16182000
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 21-E182103
Kjetil BjørloHalden SKH 45-187303
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-18-E195770
Guro BryggenHalden SKD 40-177281
Elisabeth BrækkeHalden SKD 15-16212406
Martin BrækkeHalden SKH 13-14181957
Fredrik EliassonHalden SKH 21-E158089
Jonathan EylertsenHalden SKH 13-14169070
Josefin EylertsenHalden SKD 11-12190572
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKH 21-E187227
Karl FremstadHalden SKH 21-E191178
Gøril FristadHalden SKD 21-E67578
Bjørn Axel GranHalden SKH 45-181471
Marieluise Schmitt GranHalden SKD 13-14212683
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 17-18-E220800
Gina GranstedtHalden SKD 19-20-E193887
Jan GranstedtHalden SKH 55-89402
Mats HaldinHalden SKH 21-E215121
Vendula HaldinHalden SKD 21-E183672
Anne Julsrud HaugenHalden SKD 55-226411
Bodil HelgerudHalden SKD 21-E158822
Øyvind HelgerudHalden SKH 21-E207805
Niels Christian HellerudHalden SKH 15-16206905
Pål HellerudHalden SKH 55-222258
Maren HenriksenHalden SKD 11-12190259
Markus HolterHalden SKH 21-E222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SKH 21-E200010
Lizzie InghamHalden SKD 21-E216466
Lisa JenssenHalden SKD 15-16184540
Tore Herman KirkebøenHalden SKH 13-14121049
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKH 17-18-E191070
Jens Erik MjølnerødHalden SKH 50-91161
Hanna Lye MoumHalden SKD 15-16159033
Simon Myklevold-BøhnHalden SKH 13-14199471
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SKD 21-E184267
Peter NordbrødenHalden SKH 21-E184944
Anders Felde OlaussenHalden SKH 21-E182081
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-18-E196849
Jim OlaussenHalden SKH 50-63107
Hollie OrrHalden SKD 21-E90516
Helen PalmerHalden SKD 21-E190327
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 45-199699
Sabine RothaugHalden SKD 21-E222533
Jo ShepherdHalden SKD 21-E85408
Kine Hallan SteiwerHalden SKD 21-E181110
Heidi StoksethHalden SKD 17-AK197722
Øyvind StoksethHalden SKH 21-E172140
Vilhelm SvarødHalden SKN-åpen225517
Håkon Østraat SævareidHalden SKH 17-18-E180501
Geir TorgersenHalden SKH 45-204759
Jakob TorgersenHalden SKH 13-14204760
Nora TorgersenHalden SKD 17-18-E204761
Kristian VadHalden SKH 21-E485315
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKH 21-E204644
Anja WingstedtHalden SKDirekteAK79290
Emil WingstedtHalden SKDirekteAL208496
Liam WingstedtHalden SKH 11-12176982
Minna Sofie WingstedtHalden SKD -10200200
Ville Emil WingstedtHalden SKH -10181249

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor