Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp #2 Sløyfer

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Urb-O løp #2 Sløyfer
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 8 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

Askøy OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OLD40-192587
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLD17-192318
Tora Aasheim NymarkAskøy OLD-16192399
Tore NymarkAskøy OLH40-192524
Gunhild Forland SlungårdAskøy OLD17-208634

Bergens TF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Otto Grahl-NielsenBergens TFH60-185833
Erling StrandBergens TFH60-83177

Fana IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne DaltveitFana ILD-16221834
Lars FjellangerFana ILH40-168854
Jan Olav OrmbergFana ILH60-181250
Magne RaadalFana ILH60-184640
Per VikaneFana ILH60-217353

IL Gular (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge EmhjellenIL GularH40-89740
Kristian Hj. FalchIL GularH60-197980
Håkon ReikvamIL GularHN207705
Lars RøttingenIL GularH17-87574
Bjørn SandvikIL GularH40-207845
Morten SandvikIL GularH17-
Dan Jørgen SørheimIL GularH17-221485
Birgitte TorbjørnsenIL GularD40-192223

Klubbløs (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EllingsenKlubbløsHN
Tonje HellesundKlubbløsD17-89742
Ørjan KittangKlubbløsH17-

TIF Viking (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trygve BuanesTIF VikingH17-203415
Kjetil DammTIF VikingH40-158099
Bjart Are HellenTIF VikingH17-208567
Ulrik HellenTIF VikingH-16208676
Martin Krokeide OttesenTIF VikingHN185876
Aksel MjelstadTIF VikingH-16185976
Johanna MjelstadTIF VikingDN194621
Stig MjelstadTIF VikingH40-185875

Varegg Fleridrett (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel BlomsterVaregg FleridrettH17-185243
Erik Nymo BohneVaregg FleridrettH-16217102
Ragnhild BohneVaregg FleridrettD-16216728
Anders Rønnestad DørmænenVaregg FleridrettHN204553
Aune DørmænenVaregg FleridrettH-16204681
Wenche GjesdalVaregg FleridrettD40-145886
Michael GunnarsonVaregg FleridrettH40-195882
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH40-202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg FleridrettH17-401967
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH-1667535
Per Øivind HusbyVaregg FleridrettH60-204671
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettH40-145386
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH17-204540
Mathias Kjærner-SembVaregg FleridrettH-16182012
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH-1663336
Vibeke NymoVaregg FleridrettD40-91678
Sverre OttesenVaregg FleridrettH40-182031
Helge RosenlundVaregg FleridrettH40-146329
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH-16152370
Tage RosenlundVaregg FleridrettH-16191645
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH-16184641
Bendik Madslien SteinhaugVaregg FleridrettHN174290
Erlend SørheimVaregg FleridrettHN195957
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettHN154304
Christiane TrösseVaregg FleridrettD17-152605

Annonser

IOF Eventor