Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp #1 individuelt start

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp #1 individuelt start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 24 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

H17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BuanesTIF Viking203415
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304

D17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Siri KollerudLillomarka OL198836
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Christiane TrösseVaregg Fleridrett152605

H-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF201953
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Erlend SørheimVaregg Fleridrett195957

D-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399

H40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking158099
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Michael GunnarsonVaregg Fleridrett195882
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Stig MjelstadTIF Viking185875
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

D40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett145886
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Karianne StrømmeTIF Viking91668

H60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Erling StrandBergens TF83177
Per Olaf TangenFana IL184553

HN (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett204553
Andreas GrønbechAskøy OL159640

DN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Helene GrønbechAskøy OL
Agnes LehmannVaregg Fleridrett195930
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Maren Krokeide OttesenTIF Viking195916
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

Annonser

IOF Eventor